سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

دکتر میرزائی در جلسه هماهنگی برنامه های دهه مبارک فجر در فرمانداری افزود: انقلاب ما انقلاب مردمی است و باید برنامه های دهه فجر مردم محور باشد و قشرهای مختلف مردمی به ویژه جوانان برای برگزاری مراسم های دهه مبارک فجر ترغیب و تشویق شوند و دستگاه‌های دولتی در اجرای این برنامه ها در کنار مردم تسهیل گری کنند.

شناسه خبر: 14130

 

به گزارش نشاط شهر، دکتر میرزائی در جلسه هماهنگی برنامه های دهه مبارک فجر در فرمانداری افزود: انقلاب ما انقلاب مردمی است و باید برنامه های دهه فجر مردم محور باشد و قشرهای مختلف مردمی به ویژه جوانان برای برگزاری مراسم های دهه مبارک فجر ترغیب و تشویق شوند و دستگاه‌های دولتی در اجرای این برنامه ها در کنار مردم تسهیل گری کنند.

 

وی با بیان اینکه باید فضای شهرها و روستاها فضای ایام الله دهه فجر و انتخاباتی باشد، از ارگانهای، ادارات دولتی و اصناف خواست نسبت به فضا سازی شهری و ادارات اقدام کنند.

 

نماینده عالی دولت در بخش لالجین با اشاره به شعار امسال دهه فجر "جشن ملی، مشارکت پرشور، آینده روشن" گفت: باید دستاوردهای انقلاب و عملکرد ادارات در همه حوزه‌ های مختلف با هدف امید آفرینی  و ایجاد شور، نشاط در جامعه‌ باشد.

 

حمید میرزائی با اشاره به این که بیشترین پروژه های شهرستان امسال در بخش لالجین می باشد برنامه های دهه مبارک فجر را حول محور افتتاح پروژه‌های عمرانی مختلف شهری و روستایی، اجرای برنامه‌های فرهنگی،هنری و ورزشی، دیدار با ائمه محترم جمعه شهرهای لالجین و مهاجران، عطر افشانی قبور مطهر شهدا و دیدار با خانواده معظم شهدا، نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس، برپایی میز خدمت و در پایان نشست با خبرنگاران شهرستان از برنامه‌های دهه فجر در بخش لالجین برشمرد.

 

وی با تاکید بر اهمیت ویژه امسال دهه مبارک فجر در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری و شرایط جامعه از ادارات و رسانه ها خواست نسبت به اطلاع رسانی، تشریح و بیان دستاوردها و عملکرد خود برنامه‌هایی بصورت ویژه  مدنظر قرار دهند.

 

 

 هانیه عبدی

 

 

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی