سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

صبح امروز جشنی به مناسبت اعیاد شعبانیه ویژه اعضای کانون میعاد ، در این مکان برگزار شد و برنامه های متنوعی در حضور جبار رضایی سرپرست آموزش و پرورش، اعضای شورای اسلامی شهر بهار، و خانواده های اعضای کانون، در سالن کانون فرهنگی تربیتی میعاد به اجرا درآمد‌.

شناسه خبر: 12374

به‌ گزارش نشاط شهر، صبح امروز جشنی به مناسبت اعیاد شعبانیه ویژه اعضای کانون میعاد ، در این مکان برگزار شد.

 برنامه های متنوعی در حضور جبار رضایی سرپرست آموزش و پرورش، اعضای شورای اسلامی شهر بهار، و خانواده های اعضای کانون، در سالن کانون فرهنگی تربیتی میعاد به اجرا درآمد‌.

محسن ایوبی، رئيس کانون‌ میعاد بهار و سازمان دانش آموزی شهرستان بهار اظهار کرد : این جشن به مناسبت اعیاد شعبانیه برگزار گردید، و امروز هنرجویان کلاس‌ مجری گری ، با شعر خوانی و دکلمه خوانی، و اجرای برنامه های مختلف توانایی های خود را به اجرا گذاشتند.

جبار رضایی سرپرست آموزش و پرورش شهرستان بهار با تقدیر و تشکر از محسن ایوبی  مدیریت کانون میعاد عنوان کرد : از زحمات و مدیریت شما برای آماده سازی برنامه ها با هدف توانمند سازی دانش آموزان، تشکر و قدردانی میکنیم ، دانش آموزان در همه عرصه حضوری فعال دارند و استعداد های خود را شکوفا می‌کنند؛ آرزوی صحت ، سلامتی و تندرستی را برای تک تک دانش آموزان از خداوند متعال مسئلت می نمائیم.

درپایان به برگزیدگان مسابقه، جوایزی اهدا شد .

فاطمه بدرلو

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
فرهنگ و هنر