سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

قبل از شروع فصل جدید رقابت‌های باشگاهی فوتبال بود که سردار آزمون بخشی از تعطیلات خود را به رقم زدن یک اتفاق خاص و ویژه اختصاص داد. جایی که ستاره تیم ملی فوتبال ایران هزینه برگزاری یک مسابقه جایزه بزرگ دوچرخه‌سواری زنان را متقبل شد.

شناسه خبر: 13772

 

به گزارش نشاط شهر، این رقابت در پیست فدراسیون دوچرخه‌سواری برگزار شد و آزمون تمام هزینه‌های این رقابت و جایزه نقدی برندگان را هم پرداخت کرد. ما نیز برای پوشش این رقابت به محل برگزاری آن رفته بودیم و از نزدیک مشاهده کردیم که ترتیب دادن این مسابقه چه شور و حال عجیبی در بین دختران دوچرخه‌سوار ایجاد کرده بود.


حالا اما خبر رسیده که سردار آزمون دست به یک اقدام تحسین برانگیز زده است. او هزینه‌های یک دوچرخه سوار زن را برای حضور در رقابت‌های انتخابی جهانی متقبل شده است. پریسا مجنونی نام این دوچرخه سوار زن است که اتفاقاً جواب کمک سردار را به بهترین شکل ممکن داده و یک اتفاق بزرگ را رقم زده است.


پریسا مجنونی در رقابت‌های دوچرخه سواری تایم‌تریل آنتالیای ترکیه موفق شد مقام سوم را از آن خود کند و سهمیه ورود به مسابقات قهرمانی جهان گرندفوندو دانمارک را کسب کند. این یک تاریخ‌سازی بزرگ برای مجنونی و البته دوچرخه سواری زنان ایران است که ستاره تیم ملی فوتبال ایران نقش کلیدی را در آن ایفا کرد. مجنونی همچنین پس فردا در بخش استقامت نیز شرکت خواهد کرد و در آن رقابت نیز به دنبال کسب سکو و سهمیه جهانی خواهد بود.


به همین بهانه گفتگویی با این دوچرخه سوار ترتیب دادیم. او که هم اکنون در ترکیه است در رابطه با کار بزرگی که انجام داده گفت: "مسابقه ای که شرکت کردم مسابقات گرند فوندو است که هر سال برگزار می‌شود.  هزینه این مسابقه به واسطه کمک اسپانسر است که اقای سردار آزمون اسپانسر من در این مسابقات شدند و‌ من توانستم مسابقات را شرکت کنم. اگر ایشان کمک نمی‌کردند من هم نمی‌توانستم در این مسابقه شرکت کنم و سهمیه جهانی بگیرم."
او در ادامه گفت: " در این مسابقه نفرات اول تا سوم سهمیه ورود به مسابقات قهرمانی جهان گرندفوندو که سال آینده در کشور دانمارک برگزار می‌شود را به دست می‌آورند که خدا را شکر من با عنوان سکوی سوم بالاتر از روسیه و دانمارک توانستم این سهمیه را کسب کنم.


ماده ای که سکو آوردم تایم تریل انفرادی بود و پس‌فردا مسابقات استقامت جاده را پیش رو دارم که امیدوارم بتوانم آنجا هم مدال کسب کنم و در آن ماده هم سهمیه کسب کنم."


مجنونی در پایان گفت: "جا‌ دارد تشکر کنم از جناب اقای آزمون بابت حمایتشان که باعث شدند من بتوانم در این مسابقات حاضر بشوم و بتوانم به سکو برسم و مجوز مسابقه جهانی را به دست بیاورم. شرایط این رشته طوری است که هزینه‌ها خیلی خیلی بالاست و اگر ایشان نبودند من نمی‌توانستم در این مسابقه شرکت کنم."

 

 

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:

باید با در نظر گرفتن دغدغه‌های ۱۴ میلیون نفری که به نامزد پیروز رأی ندادند، اجازه ندهیم که آن‌ها مأیوس شوند / این انتخابات حاوی پیام‌های مهم کاهش مشارکت بود / عدم تمایل بخش قابل توجهی از مردم برای استفاده از حق انتخاب خود باید اهل سیاست را به خود بیاورد؛ نمی‌توانیم به راحتی از کنار آن بگذریم / مهم‌ترین نکته این است که این کاهش مشارکت برای ما تبدیل به یک مسئله جدی شود

اجتماعی، اقتصادی

چشم بستن بر روی ناعدالتی‌ها دلیلی بر عدم حضور مردم پای صندوق‌های رای است/ موضوع امروز ما شرکت در انتخابات و انتخاب درست است/مردم ما عاقل و دانا هستند و قدرت انتخاب دارند/ رشد اقتصادی کشور وابسته به حضور در مجامع بین‌المللی است/ چرا باید هر روز با افتخار درصد واریز یارانه‌ها و یا درصد افزایش افراد تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی اعلام شود مگر مردم ریزه‌خوار و یا فقیر هستند؟