سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

تاریخ انتشار: 1402/10/27 18:47:34

تکلیف متقاضیان حج عمره مشخص شد

سازمان حج و زیارت با اشاره به درخواست بازگشت مبلغ از سوی متقاضیان عمره اعلام کرد: این مبلغ حتی برای افرادی که برایشان ویزا صادر شده، کامل پرداخت می‌شود.

شناسه خبر: 14057

 

به گزارش نشاط شهر، «بیش از یک هفته است که هر روز زائران عمره از ما پولشان را می‌خواهند.» این را یکی از مدیران دفاتر زیارتی، علیرضا پاکدل می‌گوید.

 

 

امکان بازگشت پول زائران عمره از امروز ۲۶ دی فراهم شده است و زائران که ۴۰ تا ۴۴ میلیون تومان بابت این سفر پرداخت کرده بودند، می‌توانند با مراجعه به دفاتر زیارتی درخواست سفر خود را لغو کنند. رئیس سازمان حج و زیارت سیدعباس حسینی می‌گوید که «پس از بازگشت هزینه، مشکلی در فیش و اولویت ودیعه‌گذاران پیش نمی‌آید.»

 

 

رئیس سازمان حج و زیارت از مذاکره وزیر امور خارجه کشورمان با همتای سعودی برای حل مشکل اعزام زائران عمره مفرده تا چند روز آینده خبر داد.

 

 

عمره که قرار بود ۱۳ دی برقرار شود، به دلیل «مشکل فنی و تکنیکال‌» شروع نشده، لغو شد و همچنان هم خبری زمان برقراری اعزام‌ها اعلام نشده است.‌ بر همین اساس، بسیاری از زائران خواستار انصراف از سفر و بازگشت هزینه هستند.

 

این در حالی است که بیش از ۱۳ هزار ویزای عربستان صادر شده که با دلار ۵۰ هزار تومانی مبلغ آن بیش از ۷۵ میلیارد تومان می‌شود. مسؤولان سازمان حج و زیارت می‌گویند که «هزینه عمره حتی برای زائرانی که برایشان ویزا صادر شده، کامل پرداخت می‌شود.»

 

 

 

 

انتهای پیام/ص


برچسب ها: بهار# حج# حج_عمره#
ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
اجتماعی، اقتصادی