شهرستان بهار

نحوه حضور اساتید و کارکنان دانشگاه‌ها از اول آذر

شناسه خبر: ۱۰۰۰۶
نحوه حضور اساتید و کارکنان دانشگاه‌ها از اول آذر

معاون آموزشی وزارت علوم درباره نحوه حضور اساتید و کارکنان دانشگاه ها با آغاز محدویت های ۲ هفته ای از اول آذر گفت: فعالیت اساتید و کارکنان دانشگاه ها همانند سایر کارکنان دولت خواهد بود

به گزارش نشاط شهر به نقل از مهر:معاون آموزشی وزارت علوم درباره نحوه حضور اساتید و کارکنان دانشگاه ها با آغاز محدویت های ۲ هفته ای از اول آذر گفت: فعالیت اساتید و کارکنان دانشگاه ها همانند سایر کارکنان دولت خواهد بود.

علی خاکی صدیق درباره فعالیت دانشگاه ها با توجه به وضعیت قرمز، نارنجی و زرد که از اول آذر مشخص شده گفت: آموزش در دانشگاه ها در حال حاضر غیر حضوری و مجازی است و دانشگاه ها در استان ها بر اساس آنچه که ستاد کرونای استان، ابلاغ کند فعالیت می کنند.

وی درباره نحوه حضور اساتید و کارکنان دانشگاه ها از اول آذر در دانشگاه ها با توجه به آغاز طرح محدودیت های دو هفته ای کرونا نیز گفت: در حال حاضر اعضای هیات علمی کلاس ها را به صورت مجازی و از راه دور مدیریت می کنند و در دو هفته مذکور نیز حضور و فعالیت اساتید و کارکنان دانشگاه ها همانند سایر کارکنان دولت خواهد بود.

علی خاکی صدیق معاون آموزشی وزارت علوم پیش از این درباره وضعیت دانشگاهها با آغاز اجرای طرح دو هفتهای محدودیتهای جدید که از اول آذر ماه به دلیل کنترل کرونا اعمال خواهد شد به مهر گفته بود: در حال حاضر کلاسهای دانشگاهها به صورت غیرحضوری و مجازی برگزار میشود و در این دو هفته نیز آموزش در دانشگاهها کاملاً غیر حضوری خواهد بود.

️معاون آموزشی وزارت علوم درباره کلاسهای عملی با توجه به محدودیتهای کرونایی در دو هفته مذکور نیز گفته بود: با توجه به شرایط موجود کرونا در کشور، برنامهای برای حضور در کلاسهای عملی نداریم تا ستاد کرونا مجوز صادر کند.

وی همچنین تاکید کرده بود: هیچ دانشجویی ملزم به حضور در دانشگاه نیست.

براساس این گزارش، ستاد ملی کرونا از اول آذر ماه محدودیت های دو هفته ای را به دلیل کنترل کرونا در سراسر کشور اعمال خواهد کرد.

انتهای پیام /

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر