شهرستان بهار

هفته ی بسیج فرصتی است تا یادگاران هشت سال دفاع مقدس، فرهنگ بسیجی را به نسل جوان کشور منتقل نمایند

شناسه خبر: ۱۰۰۶۹
هفته ی بسیج فرصتی است تا یادگاران هشت سال دفاع مقدس، فرهنگ بسیجی را به نسل جوان کشور منتقل نمایند

بسیجیان باید الگوی تمام مردم باشند و در انجام ارائه ی خدمات داوطلبانه و خداپسندانه از یکدیگر سبقت بگیرند.

به گزارش خبرنگار نشاط شهر، رئیس اداره ی ارشاد به مناسبت گرامیداشت هفته ی بسیج با فرمانده ی سپاه شهرستان بهار دیدار کرند.

رئیس اداره ی ارشاد با تبریک این هفته ی مقدس خاطرنشان کرد :بسیج یادآور تشکیل مردمی ترین نهاد ارزشمند در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که با افکار و اندیشه های والای معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) شکل گرفت و این شجره طیبه امروز درخت تناوری است که تا کنون توانسته با بهره گیری از نیروهای متعهد در صحنه های مختلف از 8 سال دفاع مقدس تا عرصه عمران و سازندگی ایران اسلامی و مقابله با هجمه های شوم دشمنان نقش بسیار مهم و اساسی ایفا نماید.

حبیب شهنوازیان گفت : هفته بسیج فرصتی است تا یادگاران 8 سال دفاع مقدس، فرهنگ بسیجی را به نسل جوان کشور منتقل کنند، تا تمامی نسل ها ادامه دهنده ی راه این عزیزان باشند.

شهنوازیان در ادامه افزود : بسیجیان در حوزه فرهنگ اثرگذار خواهند بود و ما نیز از ظرفیت بسیجیان استفاده خواهیم کرد و در چهارچوب قانون با این حوزه همکاری و تعامل خواهیم داشت، و از پتانسیل بسیجیان نیز استفاده خواهیم کرد، در حال حاضر برخی از فعالیت های حوزه ی فرهنگ و هنر در فضای مجازی برگزار می شود.

جناب سرهنگ مهدی هندی فرمانده سپاه فعالیت های بسیجیان را در حوزه های مختلف اثرگذار دانست و تصریح کرد : با همکاری بسیجیان شهرستان بهار، مناطق حاشیه نشین، محروم و آسیب خیز را شناسایی کرده ایم و از ارگا نهای مختلف انتظار داریم برای حمایت ازآنانو ارائه ی خدمات بهتر به ساکنین این مناطق همکاری لازم را با سپاه داشته باشند.

فرمانده سپاه گفت : بسیجیان باید الگوی تمام مردم باشند و در انجام ارائه ی خدمات داوطلبانه و خداپسندانه از یکدیگر سبقت بگیرند و اذعان داشت : بسیاری از بسیجیان ما در کنار فعالیت های بسیجی در حوزه ی فرهنگ و هنر نیز فعالیت دارند و آن ها الگوی مناسبی برای جوانان و نوجوانان هستند.فردوس نبی پور

انتهای پیام /

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر