شهرستان بهار

حجت الاسلام زارعی :

بسیج خاری در چشم مفسدان است

شناسه خبر: ۱۰۰۷۰
 بسیج خاری در چشم مفسدان است

مدیر مدرسه علمیه آیت الله بهاری(ره) با بیان اینکه هر جا فساد وجود داشته باشد، بسیج با آن مقابله خواهد کرد، گفت: افرادی که به دنبال منافع شخصی خود هستند بسیج را یک تهدید بزرگ برای خود قلمداد می کنند و هر لحظه به دنبال ضربه زدن به آن هستند.

به گزارش نشاط شهر به نقل از حوزه، حجت الاسلام علی اصغر زارعی، مدیر مدرسه علمیه آیت الله بهاری(ره) شهر بهار ، با تبریک هفته بسیج اظهار داشت: حضور بسیج در عرصههای مختلف از روی تکلیف مداری و ضرورت خدمت رسانی به مردم است، نه به دلیل منافع شخصی و این موضوعی است که بارها در میدانهای مختلف توسط بسیج ثابت شده است.

وی تخصص محوری را از دیگر ویژگیهای بسیج برشمرد و گفت: فرد بسیجی نه تنها با تخصص وارد کاری میشود که در مسیر فعالیت، به دنبال آن است که به نحو احسن ماموریت خود را انجام دهد.

حجت الاسلام زارعی با اشاره به اینکه بسیج متشکل از مجموعه نیروی انسانی آماده به کار است، بیان کرد: همه دولتها و نهادها به دنبال استفاده از این ظرفیت هستند، چرا که نیروی انسانی آماده به کار یک نقطه قوت مهم در هر جامعهای است.

وی افزود: فرد بسیجی به عنوان یک نیروی جهادی تکلیف مدارانه به میدان میآید و به همین دلیل مورد هجمه و طمع خیلی از افراد و جناحها قرار میگیرد.

مدیر مدرسه علمیه آیت الله بهاری(ره) با تاکید بر اینکه بسیجی باید با بصیرت باشد، گفت: بسیجی واقعی به کسی گفته میشود که با هوشیاری خود، به کسی اجازه سو استفاده نمیدهد.

وی با بیان اینکه خروجی کار یک بسیجی مخلص و توانمند که بدون طمع وارد عرصه خدمت رسانی شده، به نفع نظام و انقلاب و تهدید برای دشمنان است، ابراز داشت: افرادی که به دنبال منافع شخصی خود هستند بسیج را یک تهدید بزرگ برای خود قلمداد می کنند و هر لحظه به دنبال ضربه زدن به آن هستند.

حجت الاسلام زارعی با اشاره به اینکه هر جا که فساد وجود داشته باشد، بسیج با آن مقابله خواهد کرد، خاطر نشان کرد: دشمنان خارجی در برابر بسیج تکلیفشان روشن است چرا که به دنبال ضربه زدن به اصل نظام هستند، اما متاسفانه گاهی اوقات نفوذیهایی از داخل همسو با جریانات خارج نشین نسبت به بسیج هجوم می آورند.

وی تصریح کرد: کسی که جیره خوار استکبار است و از آن به عنوان نفوذی یاد می شود به دلیل ترسی که از بسیج دارد، با عناوین مختلف همچون تند رو و خشونت طلاب به بسیج توهین می کند.


انتهای پیام /

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر