شهرستان بهار

پیشگیری از قاچاق آرد با تشدید بازرسی‌ها از نانوائی‌های سطح استان

شناسه خبر: ۱۰۰۸۶
پیشگیری از قاچاق آرد با تشدید بازرسی‌ها از نانوائی‌های سطح استان

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان همدان بیان کرد: افزایش و استمرار نظارت و بازرسی از نانوائی سطح استان همدان موجب پیشگیری از قاچاق آرد یارانه‌ای در خارج از شبکه و قاچاق به مرزهای غربی کشور خواهد شد.

به گزارش نشاط شهر عباس نجفی، معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان همدان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: متاسفانه فقدان نظارت صحیح در شبکه توزیع و مصرف آرد یارانهای باعث گردیده افراد سودجوء از خلاء بازرسیها سوء استفاده نموده و اقدام به جمعآوری آرد یارانهای و فروش آن در خارج از شبکه و قاچاق به مرزهای غربی کشور نمایند.

وی ادامه داد: دستگاههای متولی امر نظارت بر نحوه توزیع و مصرف آرد باید نسبت به انجام بازرسیهای مستمر اقدام نمایند و ضمن برآورد میزان مصرف و نیاز عمومی از احتکار و فروش آن به سودجویان توسط نانوائیها و واحدهای صنفی ممانعت نمایند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان همدان اذعان کرد: چنانچه هر یک از دستگاهها به وظایف سازمانی و تکالیف خویش عمل نکنند با آنان برخورد خواهد شد.

نجفی ادامه داد: شهروندان محترم میتوانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف مبنی بر فروش خارج از شبکه آرد مراتب را به دستگاههای مسئول و یا به سامانه سجام قوه قضائیه به آدرس sajam.scpd.ir گزارش نمایند.

وی خاطر نشان کرد: هر شهروند در مقابل هر پدیدهای که منجر به افزایش قیمت کالاها یا کمبود و احتکار آن میگردد به عنوان یک دیدهبان عمل نمایند.


انتهای پیام /


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر