شهرستان بهار

باید مردم زیر تحریم‌ها زجرکش شوند تا کاری کنید؟!

شناسه خبر: ۱۰۳۵۵
باید مردم زیر تحریم‌ها زجرکش شوند تا کاری کنید؟!

روزنامه جمهوری اسلامی در یادداشتی از تداوم تحریم‌ها و فشار اقتصادی ناشی از آن بر زندگی مردم به شدت انتقاد کرد.

به گزارش نشاط شهر روزنامه جمهوری اسلامی نوشت : آنان که میگویند اگر رئیسجمهور شوند همه مشکلات کشور را حل خواهند کرد از پشت کوه نیامدهاند و در همه این دوران سخت اتفاقاً در مصادر اموری بودهاند که میتوانستهاند در حل مسائل نقش اساسی ایفا کنند،حالا چرا این اقدام را موکول به رئیس شدن خودشان میکنند، نه تنها از عجایب روزگار بلکه خیانتی در حق مردم گرفتار است.

واقعا چه بر سر وجدان و انسانیت برخی آمده است که بیش از حل مسائل مردم این اصل برایشان مهم است که این مشکلات به دست کدام جناح و گروه حل شود و گرنه هیچ مشکلی با مذاکره و پیوستن به کارگروه انضباط مالی و حتی رابطه با آمریکا ندارند آنها فقط نمیخواهند این افتخار! نصیب رقیب شود.

این عقل کلها چیزی بنام دولت در سایه شنیدهاند ولی به فلسفه و کاربرد آن توجهی ندارند مثلا کابینه سایه در انگلیس مکمل دولت مستقر است ونه رقیب آن،برای حل مشکلات مشورت میدهند اما رویکرد دولت سایه شما، خالی کردن زیرپای دولت قانونی و ایجاد بحران و بن بست است و این نهایت بداخلاقی و ضد نظام گرایی میباشد.
معنی حرکات و حرفهای شما این میشود که مردم باید زیر سایه سیاه تحریمها با سفرههای خالی زجرکش شوند تا شما ناجیان آنان از راه برسید و بر اریکه قدرت تکیه بزنید و مشکلات را یکشبه حل کنید.

پس حقالناس پایمال شده و گناه بزرگ ناشی از آن برای مردمی که در ایام کرونایی جان میدهند و مبتلا میشوند و در فقر و فلاکت ورشکست میگردند و بدتر از همه دین و معنویات و ارزشهای اسلامی را پشت سر میاندازند و دیوار بیاعتمادیشان به نظام و انقلاب بالاتر میرود همه و همه به گردن شماست دیگر؟!

هشت ماه دیگر اگر دولت را هم به فهرست مایملک خود اضافه کردید (که بعید است) آن وقت دیگر نه از فتنه و فتنهگر خبری خواهد بود و نه از استحاله و لیبرالها اثری، خودسرها آرام میگیرند از دیوار سفارت خانهها مورچه هم بالا نمیرود، سران قوا و نهادهای قدرت یکدیگر را در آغوش میکشند، سیاست و فرهنگ و حتی تاریخ انقلاب را آنگونه مینویسند که حتی رد پایی از خاطرات رقیب هم نماند. فقط شاید در تعریف جمهوری اسلامی دچار مشکل جدی شوید که آن هم مهم نیست. برای شما خواب خوشی است ولی برای ملت غیر از کابوس نیست. بفهمید!

انتهای پیام /

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • فعال سیاسی :
  در تاریخ ۱۴ دی ۹۹ ساعت ۰۸:۴۹
  شما قضاوت بفرمایید آقای حسن روحانی را
  حسن روحانی :
  23 اردیبهشت 1392- نقدینگی عامل تورم است، نه تحریم
  7 اردیبهشت 1392- یک مدیریت خوب می‌توانست جلوی تحریم‌ها را بگیرد
  22 فروردین 1392 همه ضعف‌ها و ناکارآمدی‌ها را نمی‌توان پای تحریم نوشت
  20 فروردین 1392 بدون کاهش تحریم‌ها هم می‌توان اقتصاد را نجات داد
  حسن روحانی رییس جمهور: «کسانی که می‌گویند تحریم مهم نیست از جیب مردم بی‌خبرند»

نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر