شهرستان بهار

‍ نقشه حریم سیاسی «بهار» اصلاح می‌شود

شناسه خبر: ۱۰۴۸۱
‍ نقشه حریم سیاسی «بهار» اصلاح می‌شود

فرماندار شهرستان بهار گفت: به دنبال پیگیری ها و اقدامات سردار طلایی‌نیک، معاون پارلمانی وزیر دفاع که به نمایندگی از وزیر دفاع، عضو کمیسیون تقسیمات سیاسی در وزارت کشور است، پس از چندین سال ۲۵۰ هکتار به حریم و تقسیمات سیاسی شهرستان بهار افزوده شد.

به گزارش نشاط شهر به نقل از ایسنا، فرماندار شهرستان بهار گفت: به دنبال پیگیری ها و اقدامات سردار طلایینیک، معاون پارلمانی وزیر دفاع که به نمایندگی از وزیر دفاع، عضو کمیسیون تقسیمات سیاسی در وزارت کشور است، پس از چندین سال ۲۵۰ هکتار به حریم و تقسیمات سیاسی شهرستان بهار افزوده شد.

احسان قنبری اضافه کرد: نقشه حریم سیاسی بهار که به تازگی ابلاغ شده، دارای مشکلاتی است که پیگیری ها برای کامل تر شدن خطوط و مرز سیاسی ادامه دارد.

وی با ابرازخرسندی از اقدامات انجام شده، تصریح کرد: پس از گذشت چندین سال از مستقل شدن فرمانداری بهار ۲۵۰ هکتار به اراضی شهرستان بهار افزوده شده اما از ابلاغ طرح فعلی راضی نیستیم و پیگیر حل مشکلات باقیمانده خواهیم بود.

فرماندار شهرستان بهار اضافه کرد: آن قسمت هایی که ابراز می شود هم اکنون جزء محدوده همدان است، از ۲۰ سال پیش در محدوده شهرستان همدان قرار داشت که در تلاش برای اصلاح نقشه جدید هستیم.

وی تأکید کرد: مردم شهرستان بهار نگران نباشند چراکه ما در کنار مردم هستیم و نقشه اصلاحی مورد وثوق فرمانداری بهار و شهرداری بهار توسط مدیرکل دفتر سیاسی تقسیمات کشوری استانداری همدان پذیرفته شده و برای انجام اصلاحات به وزارت کشور ارسال خواهد شد و قول مساعد برای انجام اصلاحات در کوتاه ترین زمان داده شده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهار، قنبری مطرح کرد: با توجه به در پیش بودن انتخابات، برخی از کاندیداهای احتمالی، اقداماتی در راستای تبلیغات انتخاباتی انجام می دهند و قسمتی از این پیگیریها، ربطی به دلسوزی برای مردم بهار ندارد.

وی اظهار کرد: دلسوزان شهر بهار در صورتی که صحبتهای ما را قبول ندارند میتوانند در مورد اتفاقات صورت گرفته، از سردار طلایی نیک به عنوان فرزند بهار سوال کنند که با وجود اینکه حاجی بابایی، نماینده همدان در مجلس موافق کاهش حریم سیاسی همدان و افزودن آن به بهار نبود، با رایزنی های مکرر او را قانع کرد تا از موضع سرسختانه خود کوتاه بیاید.

انتهای پیم /

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر