شهرستان بهار

راه اندازی پایگاه خدمات اجتماعی در جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی

شناسه خبر: ۱۰۴۸۳
راه اندازی پایگاه خدمات اجتماعی در جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی

جلسه شورای فرهنگ عمومی با حضور امام جمعه، فرماندار، رئیس بهزیستی و جمعی از مسئولین شهرستان با موضوع آسیب های اجتماعی در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش نشاط شهر به نقل از روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان بهار، نوروزی رئیس بهزیستی در این جلسه گزارشی از اقدامات بهزیستی در این خصوص را ارائه نموده و گفت: تاسیس و راه اندازی اورژانس اجتماعی در ابتدای سال ۹۷ از جمله اقدامات بسیار مهم بهزیستی در این زمینه می باشد که با انجام مشاوره های فردی، پیگیری سریع و آموزش های همگانی در خصوص پیشگیری از آسیب های اجتماعی تلاش می نماید.

وی در ادامه افزود: تاسیس پایگاه سلامت اجتماعی در محلات کم برخوردار جهت مشارکت بیشتر مردم منطقه، اجرای طرح های پیشگیری اجتماع محور از اعتیاد و راه اندازی خط ملی ۰۹۶۲۸ جهت انجام مشاوره و راهنمایی تلفنی به افراد معتاد و خانواده های آنها از دیگر اقدامات بهزیستی در جهت کاهش آسیب های اجتماعی می باشد. به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان بهار، نوروزی رئیس بهزیستی در این جلسه گزارشی از اقدامات بهزیستی در این خصوص را ارائه نموده و گفت: تاسیس و راه اندازی اورژانس اجتماعی در ابتدای سال ۹۷ از جمله اقدامات بسیار مهم بهزیستی در این زمینه می باشد که با انجام مشاوره های فردی، پیگیری سریع و آموزش های همگانی در خصوص پیشگیری از آسیب های اجتماعی تلاش می نماید.

نوروزی در ادامه افزود: تاسیس پایگاه سلامت اجتماعی در محلات کم برخوردار جهت مشارکت بیشتر مردم منطقه، اجرای طرح های پیشگیری اجتماع محور از اعتیاد و راه اندازی خط ملی ۰۹۶۲۸ جهت انجام مشاوره و راهنمایی تلفنی به افراد معتاد و خانواده های آنها از دیگر اقدامات بهزیستی در جهت کاهش آسیب های اجتماعی می باشد.

انتهای پیام /

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر