شهرستان بهار

شهردار لالجین خبر داد :

افتتاح پروژه های شهرداری در دهه مبارک فجر

شناسه خبر: ۱۰۵۰۷
 افتتاح پروژه های شهرداری در دهه مبارک فجر

حمید محبی گفت: همزمان با دهه مبارک فجر ۱۱ پروژه شهرداری لالجین با اعتباری بالغ بر ۴۰میلیارد و ۵۰ میلیون تومان افتتاح خواهد شد.

به گزارش نشاط شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر لالجین شهردار لالجین عنوان کرد : بوستان شاهد به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع با اعتبار هزینه شده ۱ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان از جمله این پروژه هاست که به بهرهبرداری خواهد رسید.

وی با اشاره به آسفالت ۴۵ کوچه و خیابان گفت: برای آسفالت این معابر نیز ۳۲۰۰۰ تن آسفالت پخش شده که ۲۴ میلیارد تومان در این بخش هزینه شده است.

شهردار لالجین از دیگر پروژه های این شهرداری را پیاده رو سازی معابر سطح شهربه مساحت ۷۱۰۰ مترمربع عنوان کرد و اظهار داشت: برای این بخش از پروژها نیز ۲میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

حمید محبی جدولگذاری معابر شهر لالجین به متراژ ۶۱۶۳ متر طول با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد تومان و احداث و پوشش کانال دفع آبهای سطحی را به متراژ ۲۱۰ مترطول با اعتبار هزینه شده ۴۰۰ میلیون تومان از دیگر پروژه های شهرداری لالجین برشمرد.

وی با اشاره زیر سازی وپیاده روسازی ۶۸ کوچه و خیابان در سطح شهر لالجین نیز گفت: در این بخش ۸۰ هزارمتر مربع با اعتبار هزینه شده ۴ میلیارد تومان صورت گرفته است.

شهردار لالجین، محوطه سازی بافت قدیمی کارگاه های سفال به مقدار ۱۶۰۰ مربع و با هزینه ۴۵۰ میلیون تومان از دیگر اقدامات این شهرداری برشمرد.

وی به تکمیل و باز سازی محوطه باغ رضوان و ساختمان غسالخانه اشاره کرد و گفت: در این بخش نیز ۶۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

این مقام مسئول در خصوص ساماندهی محیط اداری ساختمان شماره ۲ شهرداری و آشیانه ماشین آلات سبک و سنگین گفت: ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار صرف شده است.

وی از دیگر اقدامات شهرداری را ساماندهی میادین شهید شکری و شهداء شهر لالجین برشمرد و گفت: در این حوزه هم ۶۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر لالجین

انتهای پیام /

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر