شهرستان بهار

جلسه ای که شروع نشده ختم شد

شناسه خبر: ۲۲۴۸
جلسه ای که شروع نشده ختم شد

در واپسین روزهای سال 92 به جلسه ای دعوت شدیم که شروع نشده به پایان رسید.این جلسه در مکان سالن جلسات شهرداری بهار و به دعوت تعدادی از اعضای شورای شهر از کاندیداهای دوره چهارم شورا و با موضوع همفکری کاندیداهای دور چهارم شورای شهر برگزار شد.

در واپسین روزهای سال 92 به جلسه ای دعوت شدیم که شروع نشده به پایان رسید.این جلسه در مکان سالن جلسات شهرداری بهار و به دعوت تعدادی از اعضای شورای شهر از کاندیداهای دوره چهارم شورا برگزار شد. اما از میان 30 نفر دعوت شده به این جلسه تنها 3 نفر از دعوت شدگان و سه نفر از اعضای شورای شهر یعنی آقایان علی عطایی و سید مجتبی حسینی و یدالله ادیب در این جلسه حاضر شدند و آقایان مجید قاسمی جمشید و سید قاسم حسینی نیز اواخر جلسه خود را به جلسه رساندند به همین دلیل جلسه حالت رسمی به خود نگرفت.

از علی عطایی موضوع جلسه را جویا شدیم و وی در پاسخ موضوع جلسه را پیگیری معاینه فنی خودروهای سبک، پیگیری کارخانه تولیدی صنایع غذایی، پیگیری تملک زمین از منابع طبیعی در نهالستان برای احداث پارک ، پیگیری کارخانه شن و ماسه و آسفالت، مجتمع گردشگری تجاری در میدان نیایش، پیگیری کمربندی شمال و غرب، بودجه سال آتی و طرح های سال آتی از قبیل 2 پارک بزرگ و 2 پارک محلی ، آسفالت خیابان ها و معابر، جدول گذاری و پیاده رو سازی، ساخت یادمان شهدای گمنام و ساخت المان میدان شهدا خواند و هدف از تشکیل این جلسه را بحث و تبادل نظر و همفکری کاندیداهای شورای شهر و استفاده از نظرات این افراد خواند.

وی در ادامه گفت: این جلسه دومین جلسه ای است که با کاندیداهای دور چهارم برگزار می کنیم. در جلسه اول فرمهایی در اختیار شرکت کنندگان قرار دادیم و حدود 10 نفر برای همکاری با شورای شهر اعلام  آمادگی کردند. اما متاسفانه از جلسه دوم استقبالی نشده است و آن هم ممکن است به دلیل مشغله زیاد باشد.

اما حاضرین در جلسه دلیل حاضر نشدن دیگر افراد را مشکلات شخصی، بی تفاوتی برخی افراد نسبت به اینگونه جلسات و زمان جلسه که در آخرین روزهای سال است، برشمردند.

این جلسه به طور غیر رسمی ادامه پیدا کرد و در مورد موضوعاتی همچون نمای مرکز شهر ، احیای بازارچه های قدیمی ، جذب سرمایه گذاران بومی و احداث مجتمع تجاری بحث شد.

///////////////////////////////////////////////////////////

پ.ن: - در جایی که اعضای شورا خود دیر به این جلسه می آیند ، چه انتظاری می توان از بقیه داشت.(اشاره به حاضر شدن برخی اعضای شورا در دقایق آخر جلسه)

- افرادی که در دوره انتخابات شعار دلسوزی برای شهرشان را سر می دادند ، حالا که از ایشان دعوت می شود بیایید و نظرتان را با اعضای شورا در میان بگذارید چرا نباید از این فرصت استفاده کنند.

- تجربه نشان داده که جلسات غیر رسمی از جلسات رسمی بازدهی بیشتری دارند ، چرا که در این جلسات صحبت ها دوستانه است و افراد حاضر بی پرده سخن می گویند و ملاحظه ای در کار نیست ، فقط وجود خبرنگار است که کار را کمی مشکل می کند.


نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • قاسمی جمشید :
  در تاریخ ۶ فروردین ۹۳ ساعت ۲۳:۳۳
  بنام خدا وسلام وعرض تبریک اغاز رویش دوباره هستی وحلول سال جدیدخدمت همه هموطنان بویِژه همشهریان عزیزم ضمن تقدیر از حسن حضور حاضرین در جلسه مذکوروپوزش به خاطر تاخیر حضور خودم امیدواریم در جلسه سوم که در نیمه اول اردیبهشت ماه سعی خواهیم کرد برگزارشود دوستان عزیز مدعو مارا از حضور گرم ونظرات سازنده خودشان بهره مندنمایند
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر