شهرستان بهار

اعتراض رانندگان تاکسی به میزان افزایش نرخ کرایه ها در بهار

شناسه خبر: ۲۴۰۷
اعتراض رانندگان تاکسی به میزان افزایش نرخ کرایه ها در بهار

صبح امروز تعدادی از رانندگان تاکسی در اعتراض به میزان افزایش نرخ کرایه تاکسی های درون شهری در مقابل فرمانداری بهار تجمع کردند.

 صبح امروز تعدادی از رانندگان تاکسی در اعتراض به میزان افزایش نرخ کرایه تاکسی های درون شهری در مقابل فرمانداری بهار تجمع کردند. از یکی از این رانندگان علت را جویا شدیم که در پاسخ گفت: ما از سال 91 تا حالا افزایش کرایه نداشتیم در صورتی که هر سال 25 تا 30 درصد به میزان بیمه ماشین و بیمه تامین اجتماعی اضافه می شود. 

وی در مورد نرخ جدید کرایه ها گفت: فرمانداری به ما گفته که مسیر 300 تومانی باید به 500 تومان افزایش یابد؛ اما ما معتقدیم با این افزایش قیمت بنزین و میزان تورم موجود دو ماه دیگر این 500 تومان ارزش خود را از دست می دهد با 300 تومان الان فرقی نمی کند و از آن گذشته بیشتر اعتراض ما به طولانی شدن کار اداری آن است. دولت باید دو ماه قبل فکر این موقع را می کرد.

گفتنی است که در حال حاضر شش مسیر جدید برای تردد تاکسی ها تعریف شده که مسیر اول پلیس راه - میدان آزادگان به صورت رفت و برگشت مسیر دوم ابتدای سید جمال الدین- بلوار بسیج- میدان آزادگان به صورت رفت و برگشت است. میدان آزادگان - میدان نیایش به صورت رفت و برگشت  مسیر سوم را تشکیل می دهد و میدان شهدا - میدان امام و میدان امام - میدان شهدا مسیر از خیابان سی متری و میدان شهدا- میدان آزادگان مسیرهای بعدی تعریف شده است که هر مسیر نرخ خاص خود را خواهد داشت.

یک مقام آگاه در مورد زمان تغییر مسیرهای تاکسی ها گفت: تابلوهای مسیرهای جدید آماده شده و با تثبیت شدن میزان کرایه ها مسیرها هم تغییر خواهد کرد.


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر