شهرستان بهار

گرمتر شدن شور ستادهای انتخاباتی در بهار

شناسه خبر: ۲۴۲
گرمتر شدن شور ستادهای انتخاباتی در بهار

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: مردم بهار برای برگزاری انتخاباتی پرشور و دشمن شکن در جنب وجوش و تلاشند تا بار دیگر امید بدخواهان را به یاس تبدیل کنند. به گزارش خبرنگار مهر، با گذشت چندین روز

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: مردم بهار برای برگزاری انتخاباتی پرشور و دشمن شکن در جنب وجوش و تلاشند تا بار دیگر امید بدخواهان را به یاس تبدیل کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، با گذشت چندین روز از شروع تبلیغات کاندیداهای شوراهای شهر و رسیدن به روز پایانی، هر روز بیشتر از روز قبل شور و نشاط را می توان با تمام وجود در بین مردم شهر به خصوص جوانان لمس کرد.

وارد خیابان ۱۷ شهریور بهار که می شوی مشاهده ستادهایی که بدون فاصله کنار یکدیگر در محیطی کاملا دوستانه در حال تبلیغات هستند، بنرهای بزرگی از عکس کاندیداها و ماشین های استتار شده با عکس ها و بروشورها، بیانگر انتخاباتی سراسر شور و نشاط است، انتخاباتی که در این دوره جوانان طلایه دارش هستند.

۹۰ درصد کاندیداهای شورای شهر بهار را جوانان تشکیل می دهند

می توان گفت که ۹۰ درصد کاندیداهای شورای شهر بهار را جوانان سرزنده، تحصیل کرده، با انگیزه و سراسر شوق تشکیل داده اند.

با وجود مشکلات متفاوت حال حاضر برای نسل جوان در شهرستان، اهمیت به سرنوشت کشور در این دوره از انتخابات به درجه ای رسیده است که این نسل خود را ملزم به حضور مستقیم در اتخاذ سیاست ها و تصمیمات برای هم جنسان خود دانسته اند.

با مشاهده شور و هیجان موجود در شهر به میان مردم رفتیم و با آنها به گفتگو نشستیم .

مردم در این دوره حساسیت بیشتری از خود نشان می دهند

علی که یکی از جوانان بهاری است در گفتگو با مهر گفت: با گذشت ۳۰ سال از عمرم تاکنون در هیچ دوره از انتخابات شور و هیجانی این چنینی ندیده بودم، کاملا مشخص است که مردم در این دوره حساسیت بیشتری از خود نشان می دهند.

این شهروند ادامه داد: دشمنان فکر نمی کردند که مردم با وجود تورم و مشکلات اقتصادی به انتخابات اهمیتی بدهند ولی اینطور نشد چرا که مردم ما هیچگاه از کشور خود دست نمی کشند و سرنوشت این آب و خاک همیشه برای آنها مهم بوده و هست.

وی عنوان داشت: مردم کشور ما به خصوص جوانان همیشه در هر شرایطی از کشور و دولت خود حمایت خواهند کرد .

این جوان بهاری اظهار داشت: من نیز امسال مانند دوره های قبل در اولین ساعات رای گیری به پای صندوق خواهم رفت و سعی می کنم به فردی رای بدهم که هدفش حل مشکلات موجود باشد نه کسب مقام.

 نباید مشکلات اقتصادی را به رای دادن ربط داد

یکی دیگر از شهروندان بهاری نیز در گفتگو با مهر گفت: نباید مشکلات اقتصادی را به رای دادن ربط داد.

طاووسی عنوان داشت: اگر واقعا به دنبال حل مشکلات خود و جوانانمان هستیم باید پای صندوق های رای برویم و با انتخاب فرد اصلح آینده ای با موفقیت و پیشرفت را برای کشور خود رقم بزنیم.

وی اظهار داشت: من دو جوان بیکار در خانه دارم و انتظار دارم که رئیس جمهور آینده برای اشتغال جوانان فکری اساسی بکند.

رای ما دشمن را از خواب خیال انگیز  بیدار خواهد کرد

شهروندی دیگر به مهر گفت: دشمنان ما فکر می کنند که با برنامه های ماهواره ای و پخش گفتگوهای بی پایه و اساس بعضی به اصطلاح کارشناسان سیاسی خود، می توانند مردم ایران را از شرکت در انتخابات منع کنند ولی این خواب خیال انگیزی بیش نیست.

مهدی ادامه داد: همه ما به پای صندوق های رای خواهیم رفت و همین دشمن را از اجرای تمامی نقشه هایش پشیمان  خواهد کرد چرا که مردم ما با این نقشه ها خام نخواهند شد.

وی افزود: پسر من از زمان شروع تبلیغات نامزدهای شوراها در یکی از ستادها مشغول به فعالیت است و چنان با اشتیاق و هیجان کار می کند که شب ها هم او را به زور به خانه میاوریم و همین اشتیاق جوانان ما، برای ناامید کردن دشمن کافی است.

شور و نشاط جوانان بهاری مثال زدنی است 

یک جوان بهاری نیز در گفتگو با مهر گفت: جوانان بهاری  مثل جوانان دیگر نقاط کشور با تمام وجود انتخابات را برگزار خواهند کرد.

هادی ادامه داد: همه ما بی صبرانه به انتظار جمعه هستیم تا با یاری امام عصر ( عج ) به فردی رای بدهیم که درد ملت به خصوص جوانان را بداند و برای برطرف کردن آن بکوشد.

وی عنوان داشت: همه مردم باید بدانند رای آنها سرنوشت کشور و جوانان کشور را رقم خواهد زد پس به خاطر فرزندان خود هم که شده در انتخاب خود دقت کنند.

این جوان بهاری اظهار داشت: خوشبختانه در این دوره وضیعت برای شناخت کاندیداها بسیار مناسب بوده به نحوی که همه میتوانند با کمی دقت فرد اصلح را انتخاب کنند.

خلق حماسه سیاسی در گروی رای مردم است

یکی دیگر از شهروندان نیز در گفتگو با مهر عنوان داشت: با توجه به موقعیت بسیار حساس کشور در دنیای امروز به خصوص در خاورمیانه و چشم طمع دشمنان به کشورمان، همه افراد جامعه وظیفه دارند در راستای دفاع از منافع کشور به هر اندازه که می توانند گام بردارند.

مهدی افزود: همه باید با حضور در انتخابات ضمن خلق حماسه به دشمنان این مزر و بوم بفهمانیم که ایرا ن دارای مردمانی است که برای حفظ آرمانها و وجب به وجب خاک این کشور خون ها داده اند و تا آخرین قطره خون خود نیزاز سرزمین خود دفاع خواهند کرد.

این شهروند اظهار داشت: خلق حماسه سیاسی در گرو رای مردم است و از این جاست که اهمیت شرکت همه ما در انتخابات معلوم می شود.

با شرکت در انتخابات وحدت خویش را در آبادانی کشور به جهانیان نشان می دهیم

شهروندی دیگر به مهر گفت: شرکت در انتخابات و انتخاب فرد اصلح اهمیت زیادی دارد و با شرکت در انتخابات در وهله اول به خود و سپس به کشور خود ارزش قائل شده ایم، زیرا با انتخاب رئیس جمهور خوب می توانیم سرنوشت خود و کشورمان را به درستی تغییر دهیم.

ایپکلو افزود: با شرکت در انتخابات وحدت خویش را در آبادانی یک کشور و حکومت اسلامی به جهانیان نشان می دهیم و باعث رسیدن به اهداف بلند و اساسی می شویم.

بر همگان مبرهن است که شرکت در انتخابات مهم و سفارش رهبر است و هر کسی که ولایت فقیه را قبول دارد باید به حرف رهبرش گوش فرا دهد و با حضور خود و انتخاب یک فرد اصلح به مسئولیت خویش عمل کند.

___

گزارش از: سمیه بهارلویی/ مهر

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر