شهرستان بهار

پاسداران همچون گذشته در انتخابات حماسه ای ماندگار خلق خواهند کرد.

شناسه خبر: ۲۴۵
پاسداران همچون گذشته در انتخابات حماسه ای ماندگار خلق خواهند کرد.

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: به مناسبت گرامیداشت روز پاسدار نشست امام جمعه با پرسنل سپاه ناحیه بهار در محل دفتر امامت جمعه برگزار شد. در این نشست ابتدا فرمانده سپاه ناحیه بهار گفت: پاسدار

139105150491

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: به مناسبت گرامیداشت روز پاسدار نشست امام جمعه با پرسنل سپاه ناحیه بهار در محل دفتر امامت جمعه برگزار شد. در این نشست ابتدا فرمانده سپاه ناحیه بهار گفت: پاسداران باید ولایتمدار باشند و ولایتمداری می‌تواند پاسداران را نسبت به بقیه برجسته کند. سرهنگ حسن برزگر افزود: امروزه ترس استکبار از حس شهادت طلبی مردم ایران به خصوص پاسداران انقلاب اسلامی است که حقیقتاً پاسدار انقلاب هستند. وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص ویژگی‌های پاسداران اذعان داشت: پاسداران باید سه شاخص معنویت و بصیرت نافذ و ولایتمداری را داشته باشند.

وی اضافه کرد: هدف از پاسداری شهادت و جانبازی بوده و پاسدار باید از خودگذشتگی داشته باشد و حفظ و حراست از دستاوردهای نظام و پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی جز با ولایتمداری و عبادت و محاسبه نفس امکان‌پذیر نیست. وی پاسداران انقلاب اسلامی را به عنوان ایثارگران کامل کشورمان دانست و افزود: پاسداران براساس مسیر اهداف امام خمینی (ره) و با هدایت و راهنمایی مقام معظم رهبری از آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند. وی با بیان اینکه مقاومت و استقامت پاسداران در دوران هشت سال دفاع مقدس حاصل اعتقاد و ایمان قوی آنان است، تصریح کرد: امروز وظیفه بسیجیان و پاسداران حضور آگاهانه در صحنه‌های مختلف دفاع از انقلاب اسلامی است. وی حضور گسترده پاسداران انقلاب اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری را وظیفه آنان دانست و اظهار کرد: حضور حداکثری پاسداران و بسیجیان به همراه ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری به خلق حماسه سیاسی کمک می‌کنند.

سپس امام جمعه بهار گفت: پاسداری یک شغل نیست و پاسداران باید به سمت افزایش معنویت و رسیدن به کمال گام بردارند و بدون معنویت نمی‌شود یک قدم موفق در کارها برداشت. حجت الاسلام حاتم نیا اضافه کرد: سپاه برای دستیابی به قله‌های معنویت نیاز به انسان‌های بصیر دارد که براحتی حق را از باطل تشخیص دهند، پاسداران باید ولایتمدار باشند. وی اظهار داشت: امام حسین (ع) برای پاسداری از دین اسلام جانفشانی‌های فراوان انجام داد و چون اهداف پاسداران از پاسداری برگرفته از فرهنگ حسینی است، روز ولادت امام حسین (ع) روز پاسدار نامیده شده است.

وی اذعان داشت: پاسداران با معنویت و نزدیک شدن به خداوند رسالت خود را به خوبی ایفا می‌کنند، اظهار داشت: پاسداران باید از نظر معنویت خود را به مرحله عالی برسانند و  در کنار معنویت و عنایت به منویات مقام معظم رهبری حرکت کنند. وی با بیان اینکه پاسداران در مقابل تهدیدات دشمنان، همیشه در صحنه حضور دارند، اظهار کرد: پاسداران در دوران هشت سال دفاع مقدس با همکاری و همراهی نیروهای مردمی و نیروهای نظامی توانستند یک حماسه کم‌نظیر خلق کنند. وی با اشاره به اینکه حماسه پاسداران در دوران هشت سال دفاع مقدس در طول تاریخ کشورمان بی‌نظیر بوده است، افزود: با ایستادگی و پاسخ دندان شکن سپاه و نیروهای نظامی و رزمندگان مردمی در این دوران به دشمنان، آنان نتوانستند وجبی از خاک کشورمان را به تصرف خود درآورند.

وی با اشاره به اهمیت یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تصریح کرد: همه باید در این انتخابات حضور گسترده‌ای داشته باشند. حجت الاسلام حاتم نیا با بیان اینکه حضور در انتخابات رأی به نظام و انقلاب و وظیفه همگان است، افزود: در طول سه دهه گذشته ملت ایران با حضور در انتخابات زمینه ادامه راه انقلاب را فراهم کرده‌اند. وی با تأکید بر حضور تک تک ملت ایران در پای صندوق‌های رأی گفت: وظیفه همگان است که با حضور در پای صندوق‌های رأی توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کنند./http://bahar-hm.ir

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر