شهرستان بهار

به مناسبت گراميداشت هفته پاسدار سرکشي از 5 خانواده پاسدار متوفي شهرستان بهار برگزار شد.

شناسه خبر: ۲۵۶۳
 به مناسبت گراميداشت هفته پاسدار سرکشي از 5 خانواده پاسدار متوفي شهرستان بهار برگزار شد.

در اين سرکشي ها فرمانده سپاه بسيج شهرستان بهار گفت: به فرمايش امام خميني (ره) پاسداري يک منصب است که البته از اولياي ديني در اسلام وجود داشته است و زمينه ساز ظهر حضرت مهدي خواهد بود.

در اين سرکشي ها فرمانده سپاه بسيج شهرستان بهار گفت: به فرمايش امام خميني (ره) پاسداري يک منصب است که البته از اولياي ديني در اسلام وجود داشته است و زمينه ساز ظهر حضرت مهدي خواهد بود.

 سرگرد غلامرضا رجبي با بيان اينکه جنگ نرمي وسيع در برابر ايران وجود دارد، افزود: هم اکنون جبهه جنگ نرم در منازل ماست و در محل کار و جامعه خود با آن مواجه هستيم که البته ما به جهت رسالت پاسداري از دين در فضاي مجازي حضور خوبي پيدا کرده ايم و بايد بيش از گذشته به آگاه سازي و بصيرت افزايي جوانان توجه کنيم.

 وي افزود: رسيدگي به مشکلات ايثارگران در برنامه هاي کاري سپاهپاسداران قرار دارد و نبايد اين برنامه ها به ايام خاصي از سال معطوف شود.وي اظهار کرد: رشادت ها و جانفشاني هاي پاسداران در تاريخ اين مرز و بوم به ثبت رسيده و براي هميشه در تاريخ اين ملت ماندگار شده است.

وي افزود: خاطرات تمامي جانبازان در دوران دفاع مقدس بسيار شنيدني و براي نسل جوان کشور آموزنده است.وي اضافه کرد: سپاهپاسداران در طول سال هاي پرشکوه دفاع مقدس نشان داد که همواره بخش اعظمي از پيروزي هاي خود را مديون رزمندگان ايثارگر و شجاع خود است.

وي افزود: تاريخ دفاع مقدس يکي از پرافتخارترين دوران ايران اسلامي بوده و بخش زيادي از رشادت ها و جانفشاني هاي جانبازان و رزمندگان اسلام در اين دوران ثبت شده است.وي اظهار کرد: امنيت امروز کشورمان را مرهون خون شهدا و ايثارگري جانبازان هستيم و بايد قدردان جانفشاني هاي اين بزرگواران باشيم./ فرمانداری بهار

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر