شهرستان بهار

قالیباف و رضایی در مناظره‌ها کارآمدتر بودند

شناسه خبر: ۲۷۰
قالیباف و رضایی در مناظره‌ها کارآمدتر بودند

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: رضایی طلایی نیک در خصوص برگزاری مناظره های تلوزیونی هشت کاندیدای ریاست جمهوری اظهار داشت: مناظره های تلویزیونی در این دوره کارآمدتر از دوره گذشته بود البته

22222a102rtrh

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: رضایی طلایی نیک در خصوص برگزاری مناظره های تلوزیونی هشت کاندیدای ریاست جمهوری اظهار داشت: مناظره های تلویزیونی در این دوره کارآمدتر از دوره گذشته بود البته باید برنامه محوری مکمل آسیب شناسی در مناظره ها شود.

وی افزود: فقط با مناظره های آسیب محور کمکی به تشخیص مردم نمی شود. آسیب های وضعیت موجود به اندازه کافی برای نخبگان و مردم آشنا شده است. بنابراین نامزدها در هفته پایانی تبلیغات به جای گفتمان آسیب محور به برنامه محوری مدیریتی اتکا کنند.

این نماینده ادوار مجلس خاطر نشان کرد: مناظره های تلویزیونی دارای نقاط مثبت و منفی بود. روشن گری، شفافیت و نقد محتوایی و مدیریتی از نقاط قوت مناظره ها بود. ولی شخصی سازی و غلبه گذشته نگری و برخی سیاه نمایی ها از نقاط ضعف برخی نامزدها در مناظره ها بود.

طلایی نیک گفت: برخی از نامزدها به جای دفاع اغنایی، به تخریب رقیب پرداختند در حالی که نامزدها باید مرز بین نقد روشن گرانه و تخریب شخصیتی را رعایت کنند.

وی گفت: برایند مناظره نشان دهنده توان، تجربه مدیریتی و برنامه کارآمدتر قالیباف و رضایی داشت و البته حدادعادل نیز در آرام بخشی و جلوگیری از سیاه نمایی و حاشیه روی موفق تر بود. البته سایر نامزدها متناسب با توانمندی خود فرصت مناسبی برای شناخت مردم ایجاد کردند. لذا نقش مناظره ها در اصلح گزینی مردم بیش از جریانات سیاسی خواهد بود.

این کارشناس امور راهبردی درباره احتمال کشیده شدن انتخابات به دور دوم نیز گفت: نظر افکارسنجی‌ها احتمال دور دومی شدن انتخابات را نشان می دهد و به نظر می رسد چند روز باقی مانده برای تعیین تکلیف نتیجه انتخابات، رفتن آقای قالیباف به همراه یک نامزد دیگر به دور دوم را بیشتر رقم می زند مگر اینکه تغییر جهشی اتفاق بیفتد که مصداق آن محقق شدن هدف ائتلاف پیشرفت و کناره گیری به نفع قالیباف است.(مهر)

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر