شهرستان بهار

شهرستان بهار در جایگاه سوم استفاده از اینترنت پر سرعت در استان همدان قرار دارد.

شناسه خبر: ۲۷۵
شهرستان بهار در جایگاه سوم استفاده از اینترنت پر سرعت در استان همدان قرار دارد.

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: به گزارش پایگاه خبری نشاط شهر از روابط عمومی مخابرات استان همدان، شهرستان بهار با اختلاف دو درصد در جایگاه سوم استفاده از اینترنت پر سرعت ADSL در استان همدان قر

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: به گزارش پایگاه خبری نشاط شهر از روابط عمومی مخابرات استان همدان، شهرستان بهار با اختلاف دو درصد در جایگاه سوم استفاده از اینترنت پر سرعت ADSL در استان همدان قرار دارد.

روابط عمومی مخابرات با اشاره به اینکه اینترنت ADSL  از خرداد ماه سال ۸۹ در شهر بهار راه اندازی شده است، افزود: که هم اکنون در بهار نزدیک به ۱۳۰۰ نفر مشترک اینترنت پر سرعت و حدود ۱۹۰۰ نفر مشترک استفاده از اینترنت Dial up هستند.

وی افزود: اولین اتصال اینترنت پر سرعت در شهر بهار در تاریخ ۲۷ تیرماه سال ۸۹ صورت گرفته که این همشهری همچنان مشترک استفاده از این سرویس است. ایشان با اشاره به تعداد مشترکان اینترنت در سال های ۸۹ ، ۹۰ ، ۹۱ و ۹۲ بیان کرد که استقبال در سال های ۸۹، ۹۰ و ۹۱ خوب بوده اما در سال ۹۲ استقبال چندانی از این سرویس نشده است.

ایشان در ادامه به ارائه تعداد مشترکان پرداخت و گفت در سال۸۹ تعداد ۲۹۱ نفر مشترک این سرویس بوده اند که از آن تعداد ۲۴۸ نفر همچنان مشترک سرویس باقی مانده اند. در سال ۹۰ تعداد ۶۶۸ نفر مشترک ADSL بوده اند که از آن تعداد ۴۵۵ نفر همچنان از این سرویس استفاده می کنند. در سال ۹۱ تعداد ۶۷۷ نفر مشترک بوده اند که تعداد ۵۳۵ نفر همچنان از این سرویس بهره مند هستند و از آغاز سال ۹۲ تاکنون حدود ۸۰ نفر برای استفاده از این سرویس ثبت نام کرده و تعداد ۷۰ نفر انصراف داده اند که این نشان می دهد در سال ۹۲ نسبت به سال های اخیر استقبال چندان خوبی از این سرویس نشده است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه ۸۱ درصد استفاده کنندگان از این سرویس رضایت دارند ، به همشهریان توصیه کرد که برای اتصال به اینترنت از این سرویس که کم هزینه تر بوده و از سرعت بالاتری نسبت به روش اتصال Dial up  دارد استفاده کنند.

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • غریبه :
  در تاریخ ۱۷ امرداد ۹۲ ساعت ۰۱:۳۹
  با سلام
  به چه درد میخوره اینترنتی که جای Dial up رو هم نمیده از Dial upاستفاده کنیم از اینترنت پر سرعت(به قول خودشون) ADSlخیلی بهتره
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر