شهرستان بهار

برگزاری نشست بصیرتی فرهنگیان با محوریت انتخابات

شناسه خبر: ۲۷۶
برگزاری نشست بصیرتی فرهنگیان با محوریت انتخابات

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: در این نشست ابتدا مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهار گفت: این انتخابات از  اهمیتی برخوردار است که تمام جهانیان امروز در حال رصدکردن انتخابات پیش رو در ایران اسل

images

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: در این نشست ابتدا مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهار گفت: این انتخابات از  اهمیتی برخوردار است که تمام جهانیان امروز در حال رصدکردن انتخابات پیش رو در ایران اسلامی است. علی زارعی اضافه کرد: نظام و تفکر انقلابی مردم ایران و نهضت انقلابی امام راحل بدون حماسه معنا نداشته و حماسه جزئی از محتوای انقلاب است و اگر حماسه از انقلاب گرفته شود از محتوای آن چیزی باقی نمی‌ماند. وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب با دو استراتژی حداکثری و حداقلی به دنبال ساقط کردن نظام و یا نفوذ در جریان حاکمیت و زدن ریشه از درون هستند، خاطرنشان کرد: ما در این انتخابات با تحقق حماسه سیاسی، نشاط سیاسی و وحدت ملی را افزایش داده و این دو راهبرد آنان را به یاس مبدل خواهیم کرد.

وی به تبیین نقش فرهنگیان در خلق این حماسه سیاسی پرداخت و افزود: فرهنگیان می‌توانند همانند یک هنرمند با ارائه هنر خود در زندگی دیگران تحول ایجاد کرده و زمینه تحقق این حماسه بزرگ را ایجاد کنند. وی خاطرنشان کرد: فرهنگیان و قشر آگاه جامعه رسالت سنگینی بر عهده دارند که باید با توجه به طرح دیدگاه‌های مختلف مورد توجه و دقت نظر قرار گیرد و فرهنگیان باید در راستای بصیرت‌افزایی سیاسی افراد جامعه بکوشند و اهمیت و ضرورت شرکت گسترده در انتخابات را برای افراد بیان کنند. وی با اشاره به تلاش پیوسته دشمنان قسم خورده اسلام و نظام جمهوری اسلامی برای دور کردن ملت از این نظام و ارزش های آن خاطرنشان کرد: ملت سرافراز و با بصیرت ایران اسلامی با حضور حداکثری خود در پای صندوق‌های رأی به عنوان یک واجب عینی، علاقمندی خود را به انقلاب اسلامی بار دیگر اثبات می کنند و مشت محکمی را بر دهان یاوه‌گویان استکبار جهانی و ایادی داخلی آنان می‌زند.

وی با تاکید بر زمینه‌سازی برای حماسه سیاسی و حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای گفت: امروز تمام دشمنان درصدد برنامه‌ریزی برای ناامید کردن مردم ایران و جلوگیری از شرکت آنها در انتخابات هستند. وامروزدر شرایطی  قرار داریم که دشمنان به دنبال القاء حضور کم و عدم مشارکت مردم ایران اسلامی در انتخابات هستند و حضور جوانان آگاه و ولایت‌مدار در انتخابات تمام توطئه‌های دشمنان را بی اثر خواهد کرد. ، وی با تاکید بر اینکه حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری مانع تحقق راهبردها و اهداف شوم دشمن خواهد شد، ادامه داد: بدون شک امسال جوانان با حضور حداکثری خود در پای صندوق‌های رای و با انتخاب فردی که حامی مردم و از نسل مردم و نیروی ارزشمند و شجاع است، حماسه ماندگاری در صفحه تاریخ خلق خواهند کرد. زارعی با اشاره به اینکه مردم با حضور حداکثری در   انتخابات ریاست جمهوری اقتدار، عظمت و سربلندی انقلاب اسلامی در جهان را ارتقاء خواهند بخشید، بیان داشت: امید می‌رود مردم با حضور حداکثری در انتخابات بار دیگر وفاداری خود را به انقلاب اسلامی و ولایت فقیه به اثبات رسانده و مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان بکوبند.

وی اظهار داشت: موضوع انتخابات در کشور به عنوان مصداق تبلور و تاثیر اراده فراگیر ملت در تعیین سرنوشت سیاسی خود در مدل حکومتی جمهوری اسلامی ایران بسیار با اهمیت است و همین امر حضور گسترده اقشار مختلف در انتخابات ۲۴ خرداد ماه را ضروری می‌کند سپس حجت الاسلام سید حسین موسوی استاد حوزه و دانشگاه گفت: استکبار جهانی با تفرقه‌افکنی و در فشار قراردادن روز افزون ایران، قصد سد کردن راه ایران در مسیر پیشرفت و ترقی در زمینه‌های مختلف به ویژه اقتصاد را دارد که مقام معظم رهبری با بیان کلید واژه «اقتصاد مقاومتی» عرصه تحریم‌ها را برای ملت قابل عبور کردند و ملت ایران تاکنون با تدابیر و رهنمود‌های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به قله‌های پیشرفت دست یافته، توفیقات خویش را فزونی بخشیده است.

وی افزود: شناخت و آگاهی نسبت به انقلاب و شرایط زمانی از سفارشات مقام معظم رهبری است. وی با اشاره به سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی اظهار داشت: مشارکت در انتخابات و ترغیب و تشویق مردم برای حضور حداکثری، وظیفه ما و نماد و سنبل حماسه سیاسی است.در ادامه سید آقا حسینی استاد حوزه و دانشگاه گفت: امروز شاهد اقتدار و عزتمندی نظام اسلامی در سراسر دنیا هستیم و روزبه‌روز نیز بر عزت نظام افزوده می‌شود. وی افزود: دشمنان با توطئه‌های فراوان برای تضعیف نظام اسلامی اهتمام دارند و به فضل خدا بار دیگر با خلق حماسه سیاسی شاهد ناکامی دشمنان خواهیم بود. وی اظهار داشت: حرکت در مسیر ولایت فقیه و تلاش برای خلق حماسه سیاسی از مهم‌ترین مسایل است که فرهنگیان باید به این مهم توجه کنند. وی افزود: سرنوشت ایران را ایرانیان مشخص می‌کنند و استکبار، خیال خامش را هیچگاه به مقصد نمی‌رساند زیرا که هر ایرانی آنچنان به سرنوشت وطن خود اهمیت می‌دهد که تردیدی در آن باقی نمی‌ماند./ http://bahar-hm.ir/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر