شهرستان بهار

نشست خبری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهار با اصحاب رسانه برگزار شد.

شناسه خبر: ۳۶۶۰
 نشست خبری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهار با اصحاب رسانه برگزار شد.

جمشید باقری هدف از این نشست را گزارش عملکرد سه ماه نخست سال 94 و اقدامات و برنامه های نیروی انتظامی در ماه رمضان عنوان کرد

صبح روز شنبه 23 خرداد ماه نشست خبری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهار با اصحاب رسانه برگزار شد.

جمشید باقری هدف از این نشست را گزارش عملکرد سه ماه نخست سال 94 و اقدامات و برنامه های نیروی انتظامی در ماه رمضان عنوان کرد و اضافه کرد: در سه ماهه نخست امسال اقدامات خوبی در زمینه پیشگیری از سرقت ، برخورد با فروشندگان مواد مخدر و نصابان ماهواره داشته ایم.

باقری اعلام کرد: در سال جدید میزان برخورد با نصابان ماهواره 85 تا 90 درصد، برخورد با توزیع کنندگان محصولات فرهنگی غیر مجاز 120 درصد، کشفیات قاچاق کالا 39 درصد ، کشف نسبت به سرقت 102 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزايش داشته ایم وتوقيف و برخورد با موتورسيکلت سوران متخلف يک هزار و 100 دستگاه نيز صورت گرفته است.

وي عنوان کرد: پيشگيري از سرقت و پاکسازي پارکها و فضاي سبز در جهت ارتقاي امنيت اجتماعي، در دستور کار قرار گرفته است. وي ادامه داد: اقدامات بسيار موثر راهور تاثير بسزايي در روند اجتماعي جامعه و خانواده ها دارد و در شهرستان بهار متاسفانه 85 درصد تصادف جرحي بوده و در حوزه درون شهري تصادف فوتي وجود نداشته است.

 سرهنگ باقري افزايش تماس ها با 110 را نشان دهنده اعتماد مردم به پليس عنوان کرد و گفت: 13 درصد تماسهاي عملياتي نيز افزايش يافته است.

وي اظهار داشت: در سه ماهه اول سال جاري 36 مورد توقيف خودروهاي بالاي يک ميليون تومان جريمه در شهرستان بهار صورت گرفته است.

وي مواد مخدر را سرمنشا بسياري از معضلات اجتماعي دانست و گفت: برخورد با خرده فروشان و قاچاقچيان به صورت جدي در شهرستان انجام مي شود و توزيع کنندگان دستگير شده به مرجع قضايي معرفي شده اند و اين پيگيري ها با تلاش مضاعف در ماه رمضان نيز انجام مي شود چراکه رويکرد نيروي انتظامي فرهنگي و اجتماعي است.

 سرهنگ باقري از حضور در 50 مسجد شهرستان در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: اين برنامه با هدف شناساندن آسيبهاي اجتماعي، آگاهسازي مردم و پيشگيري از جرائم، فضاي مجازي و رسيدگي به مشکلات مردم صورت مي گيرد.

وي از برخورد با مظاهر علني روزه خواري در ماه رمضان خبر داد و گفت: در حال حاضر اقدامات پيشگيرانه و فرهنگ سازي در اين خصوص در حال انجام است. وي گفت: مردم امين پليس هستند و بايد موارد مشکوک را به پليس اطلاع تا حافظان امنيت به موقع وارد کار شوند.

 وي تصريح کرد: استفاده خانواده ها از فضاي مجازي بايد جدي گرفته شود چراکه دشمن از اين طريق وارد کار شده و به خانواده ها ضربه مي زند. وي اظهارداشت: سامانه 197 و 116 آماده دريافت راهکارها و نظرات سازنده همشهريان است. فرمانده نيروي انتظامي شهرستان بهار گفت: شهرستان بهار به دليل موقعيت ارتباطي خود از اهميت بسياري برخوردار است که اين مهم وظيفه نيروي انتظامي را سنگين تر مي کند.

 وي ازجذب پليس افتخاري در شهرستان بهار خبر داد و گفت: پليس افتخاري در بحث پيشگيري، فرهنگ سازي و روان شناسي کمک شاياني به نيروي انتظامي خواهد کرد.

وي به برنامه هاي امسال در راستاي تحقق شعار سال اشاره کرد و گفت: توسعه بصير ديني و انقلابي، ولايتمداري و سلامت اداري، تقويت اقدامات پيشگيرانه، آموزش همگاني، اقداماتي در راستاي افزايش رضايتمندي، تشديد برخورد با مخلان آسايش، ارتقاي توان عملياتي و کار فرهنگي در دستور کار قرار دارد.


نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • باهارلی :
  در تاریخ ۲۵ خرداد ۹۴ ساعت ۱۱:۱۱
  اقای باقری گفتید پيشگيري از سرقت و پاکسازي پارکها و فضاي سبز در جهت ارتقاي امنيت اجتماعي، در دستور کار قرار گرفته است ولی عملا خبری از بروبچه هات در پارک نیست دیشب اونجا بودم چند تا جوجه خلافکار در حال پرسه زدن وایجاد مزاحمت بودند وکسی نبود به اونا بگه بالا چشمت ابرو، تازه ماه رمضان هم داره میاد بعد افطار چه میخواد بشه با این اقدامات شما نمیدونم...در هر صورت منتظر میمانیم ببینیم کار شما پیشگیرانه خواهد بود یا اینقدر دیر اقدام می کنید که مشکلی پیش بیاد وبعد که صداش در استان یا شهرستان پیچید دستور پیگیری ونوشداروی بعد مرگ سهراب رو بدید......
 • کاراگاه :
  در تاریخ ۲۵ خرداد ۹۴ ساعت ۱۷:۰۷
  با سلامی دیگر خدمت شما
  در اینجا اعتراف میکنم ک به مدت هفت سال نصاب ماهواره بوده و هستم
  شماره تلفن و آدرس تمام مشتریانم را نیز در این مدت در یک بانک اطلاعتی ذخیره کرده ام
  چیزی نزدیک هشصد نفر
  و به چشم خود زندگی قبل و بعد از نصب دیش برای مشتریانم رو دیده ام
  دو سوم زندگی ها به سردی گراویده
  ده درصد آنها به طلاق انجامیده
  نیمی از زن ها بعد از مدتی دوست پسر دار شدند
  حتی با چندتایی هم کماکان در حال صحبت هستم و خلاصه برایم درآمد جانبی فراهم می کنند
  در کل ماهواره تقصیر ندارد
  این کرمی هست که در وجود خود خانواده ها لانه دارد فقط دنبال مسیر در رو میگردد تا خودنمایی کند
  البته جذابیت من هم نادیدنی نیست
  شاعر میفرماید:
  مهره مار نداشتی
  چشای سیاه نداشتی
  نگاه بلا نداشتی
  تو دل اگه جا نداشتی

  مصرع آخر باید دوبار تکرار شود
  والسلام
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر