شهرستان بهار

استفاده از امکانات دولتی در راستای تبلیغ کاندیداها ممنوع است

شناسه خبر: ۳۶۷۰
استفاده از امکانات دولتی در راستای تبلیغ کاندیداها ممنوع است

استفاده از امکانات دولتی در راستای تبلیغ کاندیداها ممنوع است و فضای جامعه باید به گونه ای آماده شود تا همه کاندیداها بتوانند به صورت سالم به رقابت بپردازند.

به گزارش نشاط شهر به نقل از  روابط عمومی فرمانداری بهار، محسن مرادی پناه در شورای اداری این شهرستان بیان کرد: دهیاران به عنوان مدیریت ارشد روستاها باید برنامه های عملیاتی را تهیه و تدوین کرده و به فرمانداری ارائه دهند تا هم افزایی و همگرایی بین برنامه های عملیاتی شهرستان وجود داشته باشد. 

وی با تاکید بر اینکه برگزاری انتخاباتی سالم و با حضور حداکثری اقشار مختلف در دستور کاردولت تدبیر و امید قرار دارد گفت:استفاده از امکانات دولتی در راستای تبلیغ کاندیداها ممنوع است و فضای جامعه باید به گونه ای آماده شود تا همه کاندیداها بتوانند به صورت سالم به رقابت بپردازند. 

وی اضافه کرد: دولت تدبیر و امید برنامه ریزی خوبی برای اداره کشور در نظر گرفته است که در صورت توافق هسته ای یا عدم توافق با کمترین مشکل کشور را اداره نماید. 

وی از واگذاری پروژه های عمرانی به بخش خصوصی خبر داد و گفت: اجرا و بهره برداری از پروژه هایی که قابلیت واگذاری به بخش خصوصی را دارند به بخش خصوصی واگذار می شود تا طرح های نیمه تمام و راکد سریع تر به بهره برداری برسند. 

وی گفت: اهمیت موضوع اقتصاد مقاومتی از آنجا ناشی می شود که هجمه دشمنان برای متوقف کردن روند پیشرفت انقلاب در سال های اخیر بیش از هر زمان دیگری بر عرصه اقتصاد متمرکز شده است.

وی افزود: برای مقابله با جنگ اقتصادی که دشمن به راه انداخته، تدبیری بلند مدت در عرصه اقتصاد لازم است که این تدبیر همان موضوع اقتصاد مقاومتی مورد تأکید مقام معظم رهبری است.

مرادی پناه افزود: با تحقق اقتصاد مقاومتی روند پیشرفت کشور کند و یا متوقف نمی شود، بلکه در راستای یک پیشرفت مستمر، به گونه ای برنامه ریزی می شود که این اقتصاد از آسیب تهدیدات دشمن مصون بماند.

وی خاطرنشان کرد: در شهرستان بهار برنامه های عملیاتی یکساله بر اساس اولویت کاری تدوین شده و همه اقدامات بر اساس این برنامه ها انجام می شود.

فرماندار بهار اضافه کرد: چالش ها و معضلاتی که منجر به عدم اجرای برنامه های عملیاتی می شود باید شناسایی و مرتفع شوند. 

وی از بررسی فعالیت های سال 93 دستگاه های اجرایی بر اساس برنامه یکساله خبر داد و گفت: دستگاه هایی که برنامه های آنها بر اساس شاخص ها پیش رفته شناسایی و تجلیل خواهند شد. 

وی با اشاره به پایان سال مالی دوایر دولتی گفت: دستگاه ها باید تلاش خود را در راستای هزینه اعتبارات عمرانی سال 93 متمرکز نموده تا شهرستان متضرر نشود. 

فرماندار بهار اظهار داشت: شاخص ها و ضرایب توزیع اعتبارات در استان در معاونت برنامه ریزی استانداری مورد بررسی قرار گرفته و همه مدیران شهرستان تلاش نمایند تا سهم آنان در سهم بری اعتبارات استانی ارتقا یابد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر