شهرستان بهار

در مهاجران مشکل آب وجود ندارد ولی با تانکر به این شهر آب رسانی میشود ... خنده آور نیست؟؟؟؟؟؟؟

شناسه خبر: ۳۸۶۹
در مهاجران مشکل آب وجود ندارد ولی با تانکر به این شهر آب رسانی میشود ... خنده آور نیست؟؟؟؟؟؟؟

روی صندلی نشسته اندو خبر ندارند مردم این شهر بخصوص پیر زن و پیر مرد هایی با کمری خم شده و دستهای پینه بسته برای آب شرب خود مجبورند دبه به دست فرسنگها راه را بپمایند تا آب شربی به دست آورند .

در اعتراض به گزارشی با عنوان " بختِ شورِ آب در «مهاجران»/ تجارتی که زخم مایه حیات را نمک میزند" و اظهارات این گزارش یکی از شهروندان مهاجران بیان کرده:

روی صندلی نشسته اندو خبر ندارند مردم این شهر بخصوص پیر زن و پیر مرد هایی با کمری خم شده و دستهای پینه بسته برای آب شرب خود مجبورند دبه به دست فرسنگها راه را بپمایند تا آب شربی به دست آورند .

آشتاب رئیس شورای اسلامی شهر مهاجران با تکذیب این گزارش و انتقاد از مسئولین اداره آب و فاضلاب استان افزود: مسئولین لطف کنند گزارش درست به مردم بدهند نه گزارشی که واقعیت ندارد. راست میگویند یک روز در این شهر اسکان پیدا کنند تا موضوع بحران آب برایشان قابل هضم باشد. اگر97% مردم شهر مهاجران خیار شور تولید میکنند باید گفت بیکاری در این شهر معنا ندارد و مردم این شهر همگی تولید کننده هستند . پس این همه کارگری که اول صبح با مینی بوس به همدان میروند و تعدادشان حدودا به 400نفر می رسد آیااینها هم تولید کننده هسنتد!!!!!!

آشتاب ادامه داد: 97% از کجا امده آقای مهندس..... فرمودید مهاجران مشکل آب ندارد و آب تولیدی به میزان مصرف است اگر اینچنین است چرا شورای اسلامی شهر مهاجران از شهریور ماه 93 مشکل کم ابی مهاجران را در شورای اداری شهرستان مطرح کرده است.

وی ادامه داد: اگر مشکلی وجود ندارد چرا جهت خریداری آب و وصل به شبکه به کشاورزان التماس میکنیم .اگر مشکلی وجود ندارد دلیل حضور حضرتعالی در مهاجران جهت حل مشکل آب چه بوده است. اگر مشکلی وجود ندارد دلیل تجمع مردم در جلوی دفتر شورای اسلامی شهر مهاجران چه بوده است/

اگر مشکلی وجود ندارد دلیل درخواست مردم جهت تجمع در جلوی استانداری چه بوده است؟ اگر مشکل اب نیست چرا با تانکر اب رسانی می کنید؟ پس مشکلی وجود دارد که برخی ها تازه فهمیدند مهاجرانی هم وجود دارد. اما موضوع مشکل آب مهاجران 10 روز نیست که شروع شده بلکه از یک هفته مانده به ماه رمضان شروع شده و هم اکنون نیز حادتر شده است.

آشتاب در مورد حفر چاه یک حلقه چاه که گفته شده درمرحله آخر قرار داردگفت: باید به عرض برسانم یک ماهی است که این چاه در حال حفاری است و تاکنون فقط 60 متر حفاری شده است و به نظرم با این نظارتی که آقایان دارند این حفاری حالا حالا ادامه دارد..... چاهی که آقایان می توانستد یک هفته ای با دستگاه روتاری حفاری کنند بعداز یک ماه تازه به این نتیجه رسیدند که ..... شهری که شبکه آبرسانی آن همچنان شبکه آبرسانی روستایی است و مخزنی برای ذخیره ندارد باید به مشکل کمبود آب مواجه شود. مسئولین به این فکر باشند نه پاک کردن صورت مسئله که علت نبود آب در مهاجران تولید خیار شور است!!!!!!!

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • SS :
  در تاریخ ۷ امرداد ۹۴ ساعت ۱۸:۰۸
  آفرین به این ریئس که حداقل تونست تکذیبه بزنه گزارش غلط و ذروغ مسئولین رو
 • همشهری :
  در تاریخ ۷ امرداد ۹۴ ساعت ۱۹:۳۹
  آشتاب پس عجب دلاوری بوده خوش به حال شما مهاجرانی ها که اینطور رئیس شورای با اقتداری دارین
 • م.ا :
  در تاریخ ۱۰ امرداد ۹۴ ساعت ۱۶:۴۱
  نه عزیزم اشتباه نکن دلاور بعضی از مسئولین اعم از استان شهرستان و ابفای استان هستند که بجای حل مسئله خبر نادرست بین اذهان عمومی جهت رفع مسئولیت از خود منتشر میکنند.
 • همشهری :
  در تاریخ ۲۱ امرداد ۹۴ ساعت ۰۷:۳۱

  آقای آشتاب شما برای آب این مردم چه کرده اید؟به جای جوابیه و ... شما که چندین سال است با این مشکل مواجه اید چرا فکر اساسی بر نداشته اید؟ *** که به جای چاره اندشی دنبال داستان است.

اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر