شهرستان بهار

استاندار همدان در همایش ازدواج آسان مطرح کرد :

ماهيانه يک هزار شغل در استان ايجاد مي شود

شناسه خبر: ۴۰۹۷
 ماهيانه يک هزار شغل در استان ايجاد مي شود

بنا به آمار بيمه شدگان تامين اجتماعي ماهيانه يک هزار شغل در استان ايجاد مي شود و سعي بر رفع مشکلات واحدهاي توليدي و احيا واحدهاي مشکل دار و آغاز به کار آنهاست و همچنين عمليات اجرايي برخي پروژه هاي توليدي و صنعتي توسط بخش خصوصي آغاز شده است.

استاندار همدان در همايش ازدواج آسان پايدار و به هنگام که در سالن آیت الله بهاری شهر بهار برگزار شد ، بنيان خانواده را بنياني الهي دانست و گفت: بزرگترين کانون زندگي انسان ازدواج است و اين کانون محل ثقل زندگي بايد با صميميت، مهرباني، ساده انگاري عجين شده باشد.

وي افزود: 50 درصد طلاق ها در سالهاي اول ازدواج بر اثر شناخت ناکافي طرفين از يکديگر و سخت گيري هاي بعد از ازدواج صورت مي گيرد.
وي خاطرنشان کرد: ازدواج داد و ستد و تجارت نيست و جوانان بايد براي رسيدن به خوشبختي ساده زيستي را ملاک قرار دهند.
وي با اشاره به بيانات مقام معظم رهبري، افزود: بنا به تاکيدات مقام معظم رهبري براي ازدواج آسان و رفع موانع آن، دولت تدبير و اميد نيز سياست هاي خاصي در اين زمينه اتخاذ کرده است و در جهت اشتغال جوانان گام هاي مثبتي برداشته است تا مشکلات مالي جوانان مرتفع شود.
وي اعلام کرد: بنا به آمار بيمه شدگان تامين اجتماعي ماهيانه يک هزار شغل در استان ايجاد مي شود و سعي بر رفع مشکلات واحدهاي توليدي و احيا واحدهاي مشکل دار و آغاز به کار آنهاست و همچنين عمليات اجرايي برخي پروژه هاي توليدي و صنعتي توسط بخش خصوصي آغاز شده که در آينده اي نزديک به بهره برداري خواهند رسيد که پاره اي از مشکلات حل خواهد شد که هم اکنون شاهد کاهش نرخ بيکاري در استان همدان هستيم.
وي اضافه کرد: شرايط توليد در کشور اسلامي ما مهيا است و با جلب اعتماد کشورهاي ديگر ، هيات هاي اقتصادي از کشورهاي اثرگذار خارجي به سمت ايران کشيده شده اند و اما ما موظفيم به اقتصاد مقاومتي، درون گرايي، درون زايي و برون گرايي بر اساس منشور و قاعده نيز توجه کنيم.
استاندار همدان اظهار داشت: در چند سال گذشته رشد ازدواج بسيار کاهش يافته بود ولي با اقدامات صورت گرفته خوشبختانه در 6 ماهه گذشته سالجاري، 13 درصد آمار ازدواج در استان همدان رشد داشته که قابل تجليل است.

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • ناظم :
  در تاریخ ۴ مهر ۹۴ ساعت ۰۵:۳۹
  ماهیانه یک هزار شغل؟
  یعنی سالانه 12 هزار شغل و در دو سال گذشته میشه 24 هزار شغل. یعنی ما دیگه مشکلی از نظر شغلی تو استان نداریم.
  خدا خیرتون بده که اینقدر واسه ما شغل ایجاد می کنید. وزارت آموزش و پرورش واسه 5000 فرصت شغلی این همه هیاهو به پا کرد اونوقت شما هیچ حرفی نمی زنید. این همه تواضع خیلیه. دستتون درد نکنه. فقط یه سوال .
  چرا من هنوز بیکارم؟
  دوستمم بیکاره. برادرمم بیکاره. همسایه مون هم بیکاره.
  آخه چرا؟
  یه فکری هم برا ما بکنید.
 • شهروند :
  در تاریخ ۴ مهر ۹۴ ساعت ۰۶:۰۷
  چرا ناظم جان شما وهمسایه تون، دوسستت وبرادرتون فرصت شغلی تالارهای بهار رو از دست میدید وکسی از بیرون میاد اونجا کار میکنه ؟چرا بیش از پنجاه تا سردخونه حداقل یک میلیارد تومنی در بهار ساخته شده و یک ریال بابت دستمزد نصب تاسیسات برقی اون یا تاسیسات سرمایشی اون توجیب شما وبرادرتون ودوستتون نرفت؟چرا حدود چهل تاکسی بین شهری بهار تاهمدان کار میکنه وشما و....نتونستید سهم راننده های بومی رو اضافه کنید؟چرا..............چرا.............چرا...........ولی یه چیز یادت باشه صندلی ادارات دولتی محدوده و برای همه جوونا جا نداره .......
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر