شهرستان بهار

يادواره 43شهيد مسجد النبي(ص)محله قلعه شهر بهار و مدافعان حرم استان همدان برگزار شد.

شناسه خبر: ۴۴۶۸
 يادواره 43شهيد مسجد النبي(ص)محله قلعه شهر بهار و مدافعان حرم استان همدان برگزار شد.

آرامش و امنيت و عزت امروز ما مديون خون شهداست و نبايد غفلت کنيم و شهدا را به فراموشي بسپاريم

در اين مراسم مدير حوزه هاي علميه برادران استان همدان گفت: يادواره شهدا از زيباترين مصاديق کار فرهنگي است و برگزاري اينگونه مجالس يادآور رشادتها و جانفشانيهاي شهداي هشت سال دفاع مقدس است.

آيت اله موسوي اصفهاني تصريح کرد: آرامش و امنيت و عزت امروز ما مديون خون شهداست و نبايد غفلت کنيم و شهدا را به فراموشي بسپاريم و برگزاري اين يادوارهها ميتواند ياد شهدا را زنده و ما را از غفلت آزاد کند.

وي خاطرنشان کرد: يکي از برنامهها براي مقابله با جنگ نرم دشمن، برگزاري يادوارههاي شهداست تا به اين طريق ضمن مدد جستن از ارواح تابناک شهداي بزرگوار براي مقابله با جنگ نرم، آن روحيه ازخودگذشتگي و فداکاري شهدا را به اقشار مختلف جامعه و جوانان انتقال دهيم و در واقع اين مراسمات تداوم بخش راه شهداست.

وي اظهار داشت: در اعتقادات ديني ما مهمترين گزينه ايمان به خدا، قرآن و پيامبران است و مسئله استقامت و پايداري در تقويت ايمان به خدا مؤثر است و انسان در کنار ايمان بايد استقامت و تلاش داشته باشد

در ادامه فرمانده تيپ انصار الحسين (ع) استان همدان عنوان کرد: شهيدان در دوران دفاع مقدس در مقابل دشمن استقامت کردند و حماسههاي عظيمي را آفريدند و ايران اسلامي را در دنيا سربلند کردند.

سردار مهدي فرجي تصريح کرد: ملت ولايتمدار ايران با پيروي از رهنمودهاي حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبري با استقامت خود به دنيا ثابت کردند همچون شهدا که به دشمن تاختند و نابود کردند، تسليم زور و ظلم دشمن نميشوند بلکه به سربلندي ايران فکر ميکنند.

وي مجالس بزرگداشت شهدا را مجالس هدفمند دانست و گفت: مجالس يادواره شهدا، مجالس بيعت با شهدايي است که سالهاي اميد و نشاط زندگي خود را تقديم خداوند کردند و پرچم اسلام را به اهتزاز در آوردند.

وي يادآور شد: شهدا سرمايه هايي هستند که معنويت را به جامعه تزريق مي کنند و در تداوم اين روح معنوي است که کشورمان مي تواند در عرصه هاي جهاني و بين المللي با تکيه بر قدرت علمي، ايماني و همچنين ايستادگي اين ملت حرف ها و سخنانش را به کرسي بنشاند

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر