شهرستان بهار

اینترنت نسل سوم در شهرستان بهار

شناسه خبر: ۴۶۵۴
اینترنت نسل سوم در شهرستان بهار

مدیر امور مشترکین تلفن همراه شرکت مخابرات همدان با بیان اینکه تا پایان سال قصد داریم اینترنت نسل سوم در شهرستان‌های بهار، اسدآباد، کبودراهنگ، رزن و فامنین راه‌اندازی شود

حسنعلی نسیم دوست از راه اندازی اینترنت نسل سوم در شهرستان تویسرکان خبر داد و اظهار کرد: تلاشها و مذاکرات انجام شده با شرکت مربوطه سرانجام نتیجه داد و توانستم چهار سایت 3G را در شهرستان تویسرکان راه اندازی کنیم.

وی با بیان اینکه راه اندازی سایت 3G در شهرستان بهار برنامه بعدی است و برای این اقدام نیاز به زمان داریم، گفت: انجام کار فیبر، کنده کاری و اخذ مجوز از شهرداری نیاز به زمان دارد و امیدواریم تا پایان سال بتوانیم اینترنت نسل سوم را در شهرستان بهار راه اندازی کنیم.

مدیر امور مشترکین تلفن همراه شرکت مخابرات همدان با بیان اینکه تا پایان سال قصد داریم اینترنت نسل سوم در شهرستانهای بهار، اسدآباد، کبودراهنگ، رزن و فامنین راه اندازی شود، خاطرنشان کرد: در استان به ترتیب در شهر همدان، ملایر، نهاوند و تویسرکان نسل سوم اینترنت موبایل راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه بر اساس جمعیت، تعداد کاربران و تعداد مشترکین این برنامه در شهرهای مختلف در حال اجراست، گفت: هشت سایت 3G در حال حاضر در همدان در حال راه اندازی است.

نسیم دوست با بیان اینکه هم اکنون 6 سایت 3G در شهرستان ملایر راه اندازی شده است، افزود: تا پایان سال 6 سایت 3G دیگر نیز در این شهرستان راه اندازی خواهد شد.

وی با اشاره به مزیت افزایش سایت، تصریح کرد: با افزایش پهنای باند استفاده از سرویس دیتای نسل سوم بیشتر و بهتر خواهد شد.

مدیر امور مشترکین تلفن همراه شرکت مخابرات همدان با اشاره به راه اندازی سایت 4G در همدان، گفت: راه اندازی این نسل از اینترنت در فاز اول به مراکز استانها داده میشود که فعلاً این نوع خدمات در همدان ارائه میشود.

وی با بیان اینکه به مرور شاهد راه اندازی نسل چهارم و پنجم اینترنت در شهرستانها خواهیم بود، افزود: فعلاً سعی داریم اینترنت نسل سوم را با افزایش سایتها در شهرستانها ارتقا دهیم.

نسیم دوست با اشاره به پایان طرح مکالمه نامحدود، گفت: این طرح قرار بود یک ماه اجرا شود اما به دلیل استقبال مردم دو ماه دیگر نیز تمدید شد.

وی با بیان اینکه مشترکین همراه اول با شماره گیری #1000* میتوانستند به مدت یک ماه از مکالمه نامحدود همراه اول و تلفن ثابت بهره مند شوند، گفت: این طرح به نفع مشترکین همراه اول بود اما در حال حاضر از سوی سازمان تنظیم مقررات ادامه اجرای آن ممنوع شده است.

وی با بیان اینکه شرکت مخابرات مجری طرح است و نوع خدمات و میزان تعریفها مشخص شده و به این شرکت اعلام میشود، افزود: امکان دارد طرحهای جدیدی برای مکالمه ارائه شود اما با طرح مذکور فرق خواهد داشت./فارس

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر