شهرستان بهار

مناظره انتخاباتی که برگزار نشد

شناسه خبر: ۴۸۴۹
مناظره انتخاباتی که برگزار نشد

​تعدادی از فعالین اجتماعی شهرستان بهار با همکاری خانه جوانان امید و نشاط و سایت نشاط شهر در نظر داشتند که نشستی با حضور چهار تن از کاندیداهای مطرح حوزه بهار و کبودراهنگ برگزار نمایند و تمام رایزنی های لازم برای برگزاری این نشست انجام شد که متاسفانه این نشست در لحظات آخر لغو شد.

تعدادی از فعالین اجتماعی شهرستان بهار با همکاری خانه جوانان امید و نشاط و سایت نشاط شهر در نظر داشتند که نشستی با حضور چهار تن از کاندیداهای مطرح حوزه بهار و کبودراهنگ برگزار نمایند و تمام رایزنی های لازم برای برگزاری این نشست انجام شد که متاسفانه این نشست در لحظات آخر لغو شد.

مرتضی قاسمی دبیر اتاق فکر خانه جوانان در توضیح این مطلب گفت: چندی پیش تصمیم بر این شد که نشستی به جهت آگاه سازی افکار عمومی و تبیین برنامه کاندیداهای مطرح برگزار کنیم لذا با جمع بندی در این خصوص موضوع را به فرماندار اطلاع دادیم تا نظر وی را در این مورد جویا شویم و ایشان نظر مثبتی در این مورد داشتند.

قاسمی ادامه داد: پس از گرفتن تاییدیه از فرماندار جلساتی با کاندیداها برگزار کردیم و موافقت سه تن از کاندیداها را ، یعنی آقایان عظیمی زاده، یعقوبی و جعفری را برای شرکت در این نشست جلب کردیم و قرار بود که این نشست و پرسش و پاسخ در کانون میعاد بهار و با شرکت تعداد محدودی از میهمانان و نخبگان بهار برگزار شود و تمهیدات لازم برای حفظ آرامش جلسه مهیا شده بود؛ اما در آخرین مراحل کار که مراتب به فرمانداری بهار اعلام شد، برگزاری این جلسه با مخالفت فرماندار مواجه شد.

قاسمی ادامه داد: فرماندار ضمن اشاره به توانمندی برگزارکنندگان در مدیریت جلسه ، نوع سوالات انتخابی و تعریف سازوکار های مختلف جهت کنترل جلسه با دلایلی نظیر کمک به عدم ایجاد تنش و حواشی انتخاباتی با برگزاری نشست موافقت ننمود.

قاسمی افزود: هدف ما از برگزاری این نشست تنها ایجاد امکان انتخاب درست و آگاهانه برای مردم بود و ما به نوعی خواهان ایجاد حس مطالبه گری شهروندان بوده و هستیم که متاسفانه این امر مهیا نشد؛ اما امیدواریم در آینده ای نه چندان دور بسترهای مناسب برای برگزاری چنین محافلی آماده شود.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر