شهرستان بهار

تا پایان فروردین صورت می‌گیرد :

راه‌اندازی نسل سوم اینترنت در شهرستان بهار

شناسه خبر: ۵۰۶۳
 راه‌اندازی نسل سوم اینترنت در شهرستان بهار

مدیر امور مشترکین تلفن همراه شرکت مخابرات همدان از راه‌اندازی نسل سوم اینترنت در شهرستان بهار خبر داد.

به گزارش نشاط شهر حسنعلی نسیمدوست امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به تأخیر در راهاندازی اینترنت نسل سوم در شهرستان بهار اظهار کرد: قرار بود تا ابتدای سال جدید سایت 3G در این شهرستان راه‎اندازی شود که این اقدام به بعد از تعطیلات عید موکول شد.

وی با بیان اینکه برای راهاندازی سایت در این شهرستان نیاز به فیبر نوری است و شهرداری نیز اجازه حفاری زمین در ایام عید را نداد، خاطر نشان کرد: به زودی اینترنت نسل سوم در شهرستان بهار راه‎اندازی میشود و احتمالاً تا پایان فروردین این کار صورت میگیرد.

مدیر امور مشترکین تلفن همراه شرکت مخابرات همدان با بیان اینکه تمام شهرستانهای استان به غیر از بهار و فامنین دارای اینترنت نسل سوم هستند، افزود: تاکنون در شهرستان همدان، ملایر، نهاوند، تویسرکان، اسدآباد، کبودراهنگ و رزن نسل سوم اینترنت موبایل راهاندازی شده است.

وی گفت: بر اساس جمعیت، تعداد کاربران و تعداد مشترکین برنامه راه‎اندازی اینترنت در شهرهای مختلف در حال اجراست.

نسیمدوست با بیان اینکه سایت 4G تنها در شهرستان همدان راهاندازی شده است، گفت: هفت سایت 4G در حال حاضر در همدان راهاندازی شده و مورد بهرهبرداری قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه بعد از اتمام راهاندازی اینترنت نسل سوم راهاندازی اینترنت نسل چهارم (4G) در شهرستان‎های دیگر آغاز میشود، تصریح کرد: شرکت ارتباطات سیار زمان راهاندازی این نسل از اینترنت را در شهرستانها تعیین خواهد کرد و باید تجهیزات لازم خریداری و وارد شود.

مدیر امور مشترکین تلفن همراه شرکت مخابرات همدان از وجود 105 سایت 3G در استان خبر داد و افزود: تعداد 30 سایت 3G نیز راه‎اندازی خواهد شد که باید فیبر نوری نصب شود و مجوز از شهرداری نیز گرفته شود که فعلاً به زمان نیاز دارد.

وی با بیان اینکه هدف ما بهینهسازی شبکه است، گفت: در ایام عید سعی نکردیم که سرعت اینترنت را بالا ببریم زیرا دست زدن به شبکه طی ایام خاص اشتباه است و امکان خرابی شبکه وجود دارد.

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • علی شهروند :
  در تاریخ ۱۶ فروردین ۹۵ ساعت ۰۵:۳۴
  آقا همش دارید دروغ میگید

  6 ماهه هی میگن هفته بعد هفته بعد
  تاکی مردمو بازی میدن
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر