شهرستان بهار

نیازمندان شهرستان بهار میهمان «سفره‌های مهربانی» شدند

شناسه خبر: ۵۶۳۳
نیازمندان شهرستان بهار میهمان «سفره‌های مهربانی» شدند

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان بهار گفت: 200 نفر از محرومان شهرستان بهار در کنار «سفره‌های مهربانی» حضور یافته و افطار کردند و به 200 خانواده نیز سبد کالا اهدا شد.

به گزارش نشاط شهر به نقل از خبرنگار فارس، مهدی حمزه امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در همدان، از توزیع سبد غذایی در بین محرومان و برپایی «سفره مهربانی» در شهرستان بهار خبر داد و اظهار کرد: همزمان با آغاز لیالی قدر تعدادی از محرومان شهرستان بهار در طرح ملی «همای رحمت» سبد غذایی دریافت کردند و افطار شدند.

وی با بیان اینکه وسایل و امکانات مورد نیاز «سفرههای مهربانی» توسط جمعی از خیرین تدارک دیده شده بود، گفت: «سفره مهربانی» با استفاده از ظرفیت خیرین برپا شد و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان نیز در این مراسم حضور داشت.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهار بیان کرد: «سفره مهربانی» با همکاری جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان بهار گسترده شد و مواد غذایی نیز به نحو شایسته در اختیار محرومان قرار گرفت.

وی یادآور شد: 200 نفر از محرومان شهرستان بهار در کنار «سفرههای مهربانی» افطار شدند و به 200 خانواده محروم و نیازمند نیز سبد کالا اهدا شد.

حمزه با تأکید بر اینکه گسترانیدن «سفرههای مهربانی» و توزیع سبد کالایی در بین محرومان هر ساله برگزار میشود، افزود: این طرح به تعداد 10 سفره در مناطق مختلف شهرستان بهار ادامه خواهد داشت.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر