شهرستان بهار

طرح جوانه‌هاي صالحين

شناسه خبر: ۵۶۴۲
طرح جوانه‌هاي صالحين

طرح جوانه‌هاي صالحين با شعار نشاط و تعالي و محوريت اقتصاد مقاومتي در سال جاري برگزار مي‌شود

به گزارش نشاط شهر به نقل از فرمانداری بهار، فرمانده سپاه ناحيه بهار با بيان اينکه طرح جوانههاي صالحين با شعار نشاط و تعالي و محوريت اقتصاد مقاومتي در سال جاري برگزار ميشود، گفت: هدف از اجراي طرح جوانههاي صالحين پر کردن اوقات فراغت جوانان است.

سرهنگ غلامرضا رجبي با اشاره به اجراي طرح جوانههاي صالحين در بهار اظهار کرد: اين طرح در سال جاري در 61 پايگاه مقاومت شهري و روستايي شهرستان بهار برگزار ميشود.وي با بيان اينکه اين طرح با شعار نشاط و تعالي با محوريت اقتصاد مقاومتي در سال جاري برگزار ميشود، افزود: هدف از اجراي طرح جوانههاي صالحين پر کردن اوقات فراغت جوانان است.

فرمانده سپاه ناحيه بهار عنوان کرد: با توجه به شعار امسال طرح جوانههاي صالحين برنامههايي از قبيل بازديد از کارگاههاي توليدي و بنگاههاي زودبازده با در نظر گرفتن ويژگيهاي مخاطبان به تناسب سن آنها اجرا ميشود. وي ادامه داد: گفتمان تقويت توليد ملي، اجرايي کردن طرحهاي توليدي و اقتصادي در سطح پايگاه و محله، برگزاري مسابقات ورزشي و انجام بازيهاي سنتي و بومي نيز از ديگر برنامههاي اين طرح است.سرهنگ رجبي يادآور شد: برگزاري اردوهاي مختلف اعم از حلقههاي سطح ويژه و ساير اردوها، بازديد از مکانهاي ديدني و تفريحي، برگزاري کلاسهاي هنري و برنامههاي قرائت قرآن، مفاهيم و حفظ و برنامه سبک زندگي و اهميت امر به معروف و نهي از منکر نيز از جمله برنامههاي اين طرح است.


سرهنگ رجبي با بيان اينکه برگزاري کلاسهاي معرفتي و بصيرتي و برنامههاي آموزش کارآفريني و فني و حرفهاي و دهها برنامه ديگر در طرح جوانههاي صالحين برگزار ميشود، خاطرنشان کرد: در اين طرح از پايگاههاي نمونه با اهداي هداياي ارزنده معنوي و مادي تقدير ميشود.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر