شهرستان بهار

مراسم راهپيمايي روز جهاني قدس در شهر بهار

شناسه خبر: ۵۶۶۷
مراسم راهپيمايي روز جهاني قدس در شهر بهار

همزمان با سراسر کشور ، مراسم راهپيمايي روز جهاني قدس در شهر بهار برگزار شد

به گزارش نشاط شهر همزمان با سراسر کشور ، مراسم راهپيمايي روز جهاني قدس در شهر بهار برگزار شد . در اين راهپيمايي اقشار مختلف مردم اعم از زن و مرد ، کوچک و بزرگ ، دانشجو. محصل، کارمند و کشاورز مسير ميدان شهداء تا مصلي امام خميني (ره) را راهپيمايي کردندو با حضور خود همچون گذشته قدرت و وحدت ملت ايران اسلامي را به نمايش گذاشتند و به استکبار جهاني فهماندند که به کوري چشم آنان ملت ايران دست از آرمانهاي امام خود برنمي دارند و تا نابودي کفار و دشمنان اسلام بخصوص اسرائيل از پاي نمي نشينند.

در ادامه اين مراسم فرماندارشهرستان بهار در جمع راهپيمايان بهاري با بيان اينکه روز قدس روز حمايت از مستضعفان و محرومان جهان است، اظهار کرد: امام خميني (ره) اين رژيم غاصب صهيونيستي را به حق يک غده سرطاني ناميد.

محسن مرادي پناه حضور گسترده مردم درراهپيمايي روز جهاني قدس و حمايت بي دريغ از مردم بي دفاع فلسطين را يک تکليف دانست و افزود : تعيين روز جهاني قدس از تصميمات بسيار حياتي امام راحل(ره) براي روشنگري جنايات صهيونيستها بود که حضور و شرکت در راهپيمايي روز قدس حداقل وظيفه امت اسلامي در قبال مردم مظلوم فلسطين است.

وي خاطر نشان کرد: روز قدس امسال نيز همچون سالهاي گذشته از اهميت ويژه اي برخوردار است و حضور پرشور و مردمي قابل تقدير است.

وي تصريح کرد: با افشا شدن دخالت رژيم صهيونيستي در راه اندازي گروه داعش و جنايات زيادي که به نام اسلام در عراق ،سوريه ، يمن مرتکب مي شوند،باعث شده که تنفر مردم جهان از آنها بيشتر از گذشته شود و آنها بايد دست از جنايات وحشيانه خود بردارند و همه با هم در کنار مردم مظلوم فلسطين و به ياد فلسطينيان در راهپيمايي باشکوه روز قدس شرکت کرده ايم تا زمينه نابودي اشغالگران فراهم گردد.

وي خاطر نشان کرد:راهپيمايي روز جهاني قدس و حضور باشکوه مردم نشان دهنده عظمت و اتحاد مسلمانان و رسوايي اسرائيل و هم پيمانان اين رژيم است .

وي با بيان اينکه مسئله قدس نبايد فراموش شود، اظهار کرد: اين راهپيمايي موجب ميشود هر سال خون تازهاي در رگهاي نهضت مقاومت اسلامي دميده شود.فرماندار بهار به جنايات آل سعود در يمن اشاره کرد و افزود: نبايد مردم مظلوم يمن را در راهپيمايي روز جهاني قدس فراموش کرد، چون مردم يمن مدتهاست زير بمباران جنايتکاران آل سعود هستند.

وي تأکيد کرد: دنيا در قبال جنايتهاي آل سعود در يمن خاموش است و اين يک رسوايي بزرگ براي آنها محسوب ميشود. وي تصريح کرد: حضور گسترده مردم در راهپيمايي روز قدس نشان از آن دارد که ملت ايران همواره مدافع مظلومان جهان مي باشند.در پايان نيز نماز جمعه به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمين حاتم نيا امام جمعه شهر بهار اقامه گرديد.

یکی از حواشی مورد توجه امسال در راهپیمایی روز قدس دو طومار از خواسته های مردمی خطاب به امام جمعه، نماینده شهر، فرماندار و استاندار بود که در مصلای امام برای امضای مردم قرا داده شده بود.

یکی از طومارها به تعلل در ساخت درمانگاه تامین اجتماعی بهار و دیگری به بحث روشن شدن حریم سیاسی شهر بهار اشاره داشت.


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر