شهرستان بهار

جشن لالجین چهارم شهریور ماه امسال با حضور میهمانانی از دیگر کشورها و مقامات بلند پایه کشوری برگزار می شود

شناسه خبر: ۵۸۴۶
جشن لالجین چهارم شهریور ماه امسال با حضور میهمانانی از دیگر کشورها و مقامات بلند پایه کشوری برگزار می شود

جشن لالجین چهارم شهریور ماه امسال با حضور میهمانانی از دیگر کشورها و مقامات بلند پایه کشوری برگزار می شود باید برگزاری این مراسم زمینه ای برای تبلیغ گردشگری و معرفی استان همدان باشد.

به گزارش نشاط شهر به نقل از ایرنا، محمد ناصر نیکبخت روز سه شنبه در شورای برنامه ریزی و توسعه استان همدان بیان کرد: خدمات خوبی در استان و کشور صورت گرفته است که باید فرمانداران و دیگر مدیران اجرایی این خدمات را به مردم منعکس کنند.
وی اضافه کرد: خدمات دولت به دور از و بزرگنمایی باید عنوان شود و باید واقعیت ها را بازگو کرد.
وی افزود: جشن لالجین چهارم شهریور ماه امسال با حضور میهمانانی از دیگر کشورها و مقامات بلند پایه کشوری برگزار می شود که باید برای برگزاری مناسب این آئین برنامه ریزی های لازم صورت گیرد.
استاندار همدان بیان کرد: باید برگزاری این مراسم زمینه ای برای تبلیغ گردشگری و معرفی استان همدان باشد نیکبخت افزود: مدیران استان حق جابجایی مدیران شهرستانی بدون اجازه و نظر فرماندار را ندارند در غیر این صورت آن مدیر دیگر متعلق به این استان نیست.
وی اضافه کرد: با توجه به قرار گرفتن در سال پایانی دولت اجازه بدهید مدیران شهرستانی فعالیت خود را انجام دهند و تنها در مواقع بسیار ضروری آنها را با نظر فرماندار جابجا کرده و فرد جایگزین نیز باید مورد تائید فرماندار باشد.
وی بیان کرد: اعتبار ملی و استانی پیش بینی شده برای استان همدان در سال جاری سه هزار و 600 میلیارد ریال است که بخشی از ان ملی و بخش دیگری نیز الزمات بوده که توزیع آن بعهده استان نیست.
استاندار همدان گفت: توزیع دو هزار میلیارد ریال از اعتبار بر عهده استان است که با این رقم نسبت به طرح ها و نیازمندیهای ان استان اندک است.
وی تاکید کرد: 80 تا 85 درصد اعتبار در وزارتخانه ها بوده که باید مدیران با حضور در تهران و رایزنی با وزرا و معاونان نسبت به جذب اعتبار برای استان تلاش کنند.
وی بیان کرد: از این پس مدیران باید در شورای برنامه ریزی و توسعه استان نسبت به میزان اعتباری که از مرکز جذب کرده اند گزارش بدهند.
استاندار همدان گفت: اولویت اختصاص اعتبار به طرحهای اقتصاد مقاومتی با محوریت طرح های فنی و اعتباری باشد.
نیکبخت تاکید کرد: رفتار و عملکرد مسئولان نباید منجر به بدبین شدن مردم به نظام شود و باید با مردم که ولی نعمت ما هستند با کرامت برخورد کرد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر