شهرستان بهار

در جشنواره اقوام هیچ هزینه ای از غرفه ها از سوی شهرداری اخذ نشد

شناسه خبر: ۵۸۶۱
در جشنواره اقوام هیچ هزینه ای از غرفه ها از سوی شهرداری اخذ نشد

حسینی ادامه داد: مردم به دنبال تفریح و شادی هستند و این برنامه جای خوبی برای جبران این کمبود بود و مردم با استقبال خوبی که از این برنامه میزان رضایت خود را از این برنامه نشان دادند.

به گزارش نشاط شهر، رئیس شورای شهر بهاربرگزاری جشنواره اقوام در بهار را حرکت قابل تقدیر بیان کرد و وجود چنین برنامه های نشاط آوری را برای مردم لازم و ضروری عنوان کرد.

سید مجتبی حسینی گفت: متولی برنامه اداره میراث فرهنگی و گردشگری بود و موضوع با ما در میان گذاشته شد و ما نیز بستر لازم را برای برگزاری برنامه آماده کردیم و سایر ادارات نیز در حد وسع خود برای برگزاری برنامه تلاش کردند.

حسینی ادامه داد: این برنامه در ده شب برگزار شد که 4 شب آن به اجرای مراسم محلی اختصاص یافت و دو شب آخر نیز هنرمندان بهاری به اجرای برنامه پرداختند.

حسینی یکی از محاسن این جشنواره را آشنایی مردم با پارک لاله بیان کرد و گفت: این برنامه باعث شد که مردم شهر بهار و حتی مردم شهرهای صالح آباد و لالجین و روستاهای اطراف به پارک لاله بیایند و با این فضا آشنا شوند.

وی ادامه داد: در این جشنواره یک غرفه به صنایع دستی بهار اختصاص داده شده بود و برگزاری برنامه های بر عهده جوانان بهاری گذاشته شد و این فرصت خوبی بود که به جوانان داده شد تا بتوانند توانمندی های خود را به عرصه بگذارند.

حسینی ادامه داد: مردم به دنبال تفریح و شادی هستند و این برنامه جای خوبی برای جبران این کمبود بود و مردم با استقبال خوبی که از این برنامه میزان رضایت خود را از این برنامه نشان دادند و حمایت ما از این جشنواره هم به این گونه بود که هیچ هزینه ای بابت برپایی غرفه ها از مسئولین برگزاری اخذ نکردیم تا به این وسیله کمکی در برگزاری جشنواره داشته باشیم.

حسینی دیگر مزیت این جشنواره را آشنایی بازاریان با محصولات دیگر استان ها دانست و گفت: این جشنواره و برگزاری غرفه های محصولات دیگر استان ها نشان داد که بهار نیز ظرفیت چنین بازارهایی را دارد و مردم ما باید بدانند که دیگر تک محصولی جواب نمی دهد و باید محصولات خود را گسترش دهند و اینکه از بعضی بازاریان می شنویم که بهار ظزفیت بازار را ندارد درست نیست و مردم از چنین بازارهایی استقبال می کنند.

وی با انتقاد از برخی افرد که برگزاری این جشنواره و برگزاری رقص های محلی را خلاف عرف دانسته و در محافل و مساجد برگزارکننده های برنامه را مورد انتقاد و حتی تخریب قرارداده بودند گفت: مردم ما نیاز به شادی و نشاط دارند ، جشنواره با یادواره شهدا شروع شد و به دهه کرامت و جشن میلاد حضرت معصومه ختم شد و هیچ گونه مشکلی در آن وجود نداشت ، اما برخی ها نمی خواهند شادی مردم را ببینند و همه تلاش خود را می کنند که ایرادی به کار وارد کنند.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر