شهرستان بهار

​جلسه تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد بهار برگزار شد/ حکم آبادی تودیع و الماسی معارفه شد

شناسه خبر: ۵۸۸۶
​جلسه تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد بهار برگزار شد/ حکم آبادی تودیع و الماسی معارفه شد

مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشگاه آزاد بهار در کانون میعاد بهار با حضور روسای دانشگاه آزاد همدان و مسئولین شهرستانی و کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد بهار برگزار شد.

در این مراسم رئیس دانشگاه آزاد همدان دانشگاه آزاد مرکز بهار را یکی از قویترین مراکز استان با تعداد 10 هیات علمی و 13 کارمند خواند و گفت: یکی از معضلات کنونی در مراکز آموزش عالی کم شدن دانشجوست و باید برای رفع این مشکل و تامین هزینه ها دانشگاه ها به سمت ایجاد شرکت های دانش بنیان بروند که دانشگاه آزاد بهار نیز این کار را انجام داده و در دو طرح وارد عمل شده است.

جامه بزرگی با تشکر از زحمات دکتر حکم آبادی ، دکتر الماسی را به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد معرفی کرد و گفت: یکی از خواستها یکنونی ما طرح های مطالعاتی در راستای شرکت های دانش بنیان و را اندازی تحصیلات تکمیلی در دانشگاه است که امیدواریم با پیگیری های ریاست جدید دانشگاه این مهم عملی شود.

در ادامه فرماندار بهار یکی از دغدغه های مهم خود در شهرستان را پیشرفت با برنامه ادارات بیان کرد و گفت: حال که دانشگا ها با کم شدن دانشجو مواجه هستند باید بررسی شود که برنامه ریزی درست در استفاه از امکانات موجود انجام شود و انتظار ما از مراکز آموزش عالی نیز همین است که در مسائل و مشکلات جامعه همچون مشکل کمبود آب ورود کنند و طرح های جامعی در حل این مشکلات ارائه دهند.

در ادامه محمود حکم آبادی رئیس سابق دانشگاه گزارشی از عملکرد خود در دانشگاه ارائه داد و گفت: در راستای درآمدزایی تلاش بی وقفه ای جهت ایجاد مرکز پرتودهی محصولات باغی داشتیم که بتوانیم این سیستم را در شهرستان ایجاد کنیم اما رقم ریالی بالای این طرح مانع از اجرایی شدن آن شد و همچنین طرح گلخانه را پیشنهاد دادیم که هم اکنون در واحد همدان در حال اجراست.

در انتها جواد الماسی مهمترین برنامه های خود را حل مشکل ملکیت و توسعه محوطه دانشگاه و توسعه رشته ها در مقاطع تحصیلات تکمیلی بیان کرد.

در پایان مراسم حکم جواد الماسی قرائت شد و از خدمات محمود حکم آبادی تجلیل به عمل آمد.

شایان ذکر است که در این مراسم پیشنهاد شد که دانشگاه آزاد بهار به نام مرکز آیت الله بهاری نامگذاری شود و رئیس دانشگاه آزاد همدان نیز قول مساعد برای این تغییر نام داد.

گفتنی است جواد الماسی هم اکنون دانشجوی دکتری رشته تربیت بدنی و متولد صالح آباد است و دارای 10 مقاله علمی پژوهشی و 7 مقاله ISI است و از سوابق اجرایی وی می توان به مدیر گروه و معاون اجرایی دانشگاه آزاد اشاره کرد.


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر