شهرستان بهار

بعد از 6 ماه انجام شد :

نشست اعضای شورای شهر بهار با نماینده مجلس

شناسه خبر: ۵۹۱۹
 نشست اعضای شورای شهر بهار با نماینده مجلس

نشست صمیمی اعضای شواری اسلامی شهر بهار،سرپرست شهرداری و مهندس حسن رمضانی در دفتر نماینده مردم شهرستانهای بهار وکبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی برگزارشد.

به گزارش نشاط شهر رئیس شورای شهر بهار با اعلام این خبر گفت: در این نشست ضمن تبریک انتخاب مجدد ایشان به نمایندگی مجلس موضوعات مهم شهر و شهرستان مطرح شد و جناب آقای پورمختار قول مساعد برای حل این مشکلات داد و بر همیاری و همکاری در حل مشکلات تاکید شد.

سید مجتبی حسینی با اشاره به مطالب مطرح شده در این جلسه گفت: تفکیک حوزه انتخابی شهرستان بهار از کبودرآهنگ و مشکلات تأمین اجتماعی و ساختمانهای احداث شده از مهمترین مسائلی بود که طرح شده و در مورد آن بحث شد.

حسینی در ادامه با اشاره به نقش شهرداری ها در آبادانی شهرها سهم شهرداری ها از مالیات بر ارزش افزوده را دیگر موضوع مطرح شده بیان کرد و گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی پیش رو شهرداری های کوچک در حال ورشکست شدن هستند و تقاضای ما مساعدت دولت به شهرداری های با جمعیت زیر 50 هزار نفر و وصول مطالبات شهرداری از ادارات است.

حسینی همچنین با اشاره به کمبود اعتبار برخی ادارات در تکمیل پروژه های نیمه تمام گفت: تامین اعتبار برای پروژه های نیمه تمام ادارات شهراز قبیل استخر بانوان و ساختمان اداری آموزش فنی وحرفه ای شهرستان بهارانجام نشده و برخی از این پروژه ها نیمه تمام هستند که یکی از تقاضاهای ما حل این مشکل بود.

وی همچنین با اشاره به قیمت پایین محصولات کشاورزی خصوصا سیب زمینی گفت: از آنجا که قسمت اعظمی از شهروندان بهاری کشاورز هستند و اقتصاد شهر به اقتصاد این قشر از جامعه وابسته است ، باید نگاه ویژه ای به این قشر شود و می توان به خرید تضمینی محصولات کشاورزی وپرداخت به موقع قیمت آن به کشاورزان توجه ویژه ای کرد.

وی همچنین با اشاره به مشکلات کمبود آب گفت: تلاش برای تغییر کشت و فرهنگ سازی در این زمینه باید با سرعت بیشتری انجام شود که یکی از تقاضاهای ما سرعت بخشیدن این موضوع و برخورد شدید با کشاورزانی که مبادرت به کشت دوم می کنند بود.

وی گفت: آسفالت ریزی مسیر انتهای خیابان سید جمال الدین اسد آبادی به طرف کوزه گران وانتهای خیابان نهالستان را در دستور کار خود قرار داده ایم که نیازمند تامین اعتبار است.

حسینی همچنین تاسیس بنیاد آیت الله بهاری و حل مشکل آب شرب بهار را از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بیان کرد.

انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر