شهرستان بهار

گردهمايي مديران مدارس شهرستان بهاربا موضوع پروژه مهر

شناسه خبر: ۵۹۲۸
گردهمايي مديران مدارس شهرستان بهاربا موضوع پروژه مهر

بمناسبت گراميداشت هفته دولت گردهمايي مديران مدارس شهرستان بهاربا موضوع پروژه مهربرگزار شد

به گزارش نشاط شهر به نقل از فرمانداری بهار ، در اين گردهمايي مدير آموزش و پرورش شهرستان بهارضمن تبريک هفته دولت گفت: دولت تدبير و اميد منشا خدمات گسترده اي در تمام زمينه ها بوده و ما بايد در مجامع گوناگون اين توفيقات را براي مردم بازگو نماييم.

يوسف سعيدي اجراي دقيق پروژه مهر را از اولويت هاي آموزش و پرورش شهرستان بهار برشمرد و گفت:استفاده از همه ظرفيت ها در قالب پروژه مهر براي آماده شدن و شروع سالتحصيلي جديد يکي از برنامه هاي اولويت دار آموزش و پرورش شهرستان بهار است که در قالب تشکيل شوراي پروژه مهر 95 اجرايي شده است. يوسف سعيدي تصريح کرد: هدف از پروژه مهر برنامه ريزي به منظور فراهم نمودن زمينه هاي مناسب و تمهيد مقدمات و کارهاي لازم جهت بازگشايي هر چه باشکوهتر مدارس و مقدمه عملياتي نمودن تعميق و تثبيت فرايند ياددهي و ياد گيري است.

وي ادامه داد: اولين گام در پروژه مهر ثبت نام از دانش آموزان است که تاکنون بيش از 86 درصد دانش آموزان معادل 10 هزار و 152 نفر ثبت نام شده اند و اين ثبت نام تا 10 شهريورماه ادامه دارد. وي افزود: ساماندهي نيروي انساني در مدارس نيز آغاز شده و امسال در شهرستان بهار مشکل نيروي انساني وجود ندارد.

وي اظهار داشت: با توجه به اولين سال استقرار پايه دهم و ارائه کتب جديدالتاليف، دوره هاي آموزشي براي به روز رساني اطلاعات دبيران به صورت موظفي برگزار ميشود.وي به پروژه هاي قابل افتتاح در هفته دولت اشاره کرد و گفت: 5 پروژه شامل مدرسه يک کلاسه دانش اکبرآباد، هنرستان 12 کلاسه آيت الله بهاري، 6 کلاسه مريم بهادربيگ، حجر نورآباد و سالن ورزشي مالک اشتر بهادربيگ با اعتباري بالغ بر 3 ميليارد و 850 ميلون تومان در هفته دولت به بهره برداري مي رسد و عمليات عمراني مدرسه پرلوک با اعتبار 710 ميليون تومان آغاز خواهد شد.

وي به برنامه هاي هفته دولت اشاره کرد و گفت: عيادت و سرکشي از همکاران بيمار، سرکشي از خانواده شهداي فرهنگي، برگزاري مسابقات مختلف فرهنگي، قرآني و ورزشي، گلباران گلزار شهدا، ديدار با امام جمعه، صدور تقديرنامه براي همسران کارکنان اداري از مهمترين برنامه هاي پيش بيني شده است. سعيدي تاکيد کرد: مديران مدارس با سياستهاي سازمان همگام باشند تا بتوانيم سالتحصيلي بانشاطي را در شهرستان بهار آغاز نماييم.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر