شهرستان بهار

بزرگترین دستاورد سفر هیات دولت به بهار پوچ از آب درآمد؟ / بیمارستان 82 تختخوابی آیت الله بهاری و وعده های هر ساله دولت برای بهره برداری

شناسه خبر: ۶۲۰۹
بزرگترین دستاورد سفر هیات دولت به بهار پوچ از آب درآمد؟ / بیمارستان 82 تختخوابی آیت الله بهاری و وعده های هر ساله دولت برای بهره برداری

عملیات اجرایی بیمارستان 82 تختخوابی بهار در سال 90 آغاز شد و هم اکنون 5 سال از شروع به ساخت آن می گذرد و بهاری ها همچنان منتظر بهره برداری از این بیمارستان هستند.

به گزارش نشاط شهر، بیمارستان 82 تختخوابی آیت اله بهاری 15 هزار متر مربع مساحت و 8 هزار و 300 متر مربع زیربنا دارد و در چهار طبقه طراحی شده و بخشهای داخلی ، اورژانس ، درمانگاه ، دیالیز ، رادیولوژی ، آزمایشگاه ، جراحی ، زنان و زایمان ، نوزادان ، کودکان ، بستری زنان و چندین بخش مراقبتهای ویژه و اداری و مدیریتی در آن پیش بینی شده است.

هفته گذشته معاون وزیر و مدیر عامل سازمان مجری تاسیسات دولتی و عمومی وزارت راه و شهرسازی سفری به همدان داشت و در این سفر بازدیدی از بیمارستان 82 تختخوابی بهار داشت و در این بازدید از تکمیل ساخت بیمارستان تا پایان سال خبر داد و گفت: امسال 17 و نیم میلیارد تومان برای تکمیل آن اختصاص خواهد یافت.

شایان ذکر است که سال گذشته نیز قول هایی جهت تکمیل ساخت بیمارستان آیت الله بهاری تا پایان سال داده شده بود ؛ اما بودجه مصوب برای اتمام ساخت بیمارستان تخصیص داده نشد.

طبق گفته معاون وزیر راه و شهرسازی، سال 94 بیش از 18 میلیارد تومان برای این طرح اعتبار در نظر گرفته شد که با توجه به مشکلات فقط 7 میلیارد و 300 میلیون تومان تخصیص یافت .

جالب است که یکی از مهمترین مصوبات در سفر ریاست جمهوری و هیات دولت به شهرستان بهار، تکمیل این بیمارستان بود و به عنوان یکی از بزرگترین دستاوردهای سفر هیات دولت به شهرستان بهار ، می توان تصویب 4 میلیارد و 200 میلیون تومان بودجه اختصاصی به این بیمارستان را برشمرد که این میزان تخصیص داده نشد.

فروردین ماه امسال نیز سرپرست اداره فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان در گفتگو با فارس از پیگیری عملیات اجرایی تکمیل بیمارستان 82 تختخوابی شهرستان بهار خبر داده و گفت: مقرر شده در راستای اجرای مصوبات سفر استانی ریاست جمهوری این پروژه امسال به اتمام برسد.

همچنین اعلام شده بود: برای تکمیل پروژه بیمارستان بهار مبلغی بالغ بر 25 و نیم میلیارد تومان پیش بینی شده که تا فروردین ماه سال 95 مبلغ 14 میلیارد تومان هزینه شده و برای اتمام آن به 11 و نیم میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

امیدواریم امسال دیگر با بدقولی مسئولین مواجه نشده و شاهد بهره برداری از این بیمارستان باشیم و 15 درصد باقیمانده از ساخت بیمارستان در پنج ماه پایانی سال تکمیل شده و بخش عظیمی از مشکلات مردم بهار و روستاهای اطراف در بخش درمان حل شود. / بهارانه

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر