شهرستان بهار

معاون پارلمانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح :

هیچ خط قرمزی در حفظ نظام و امنیت کشور پذیرفته نیست

شناسه خبر: ۶۲۲۸
 هیچ خط قرمزی در حفظ نظام و امنیت کشور پذیرفته نیست

معاون پارلمانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اظهار داشت: دشمنان بدانند که در حفظ امنیت کشور هیچ خط قرمزی را نمی شناسیم و نمی پذیریم.

به گزارش نشاط شهر؛سردار رضا طلائی نیک در رزمایش گردان های بیت المقدس شهرستان بهار اظهار داشت: دلیل انجام این رزمایشات علاوه بر افزایش و حفظ حداکثری توان رزم در بین بسیجیان دلیل اصلی آن را حفظ روحیه بسیجی و نشان دادن آن به دشمنان اسلام به خصوص شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار است.

وی با اشاره به پیام رزمایش بسیج بیان کرد: پیام نیروهای بسیج برای دوستان انقلاب و نظام این است که مدافعان نظام و انقلاب اسلامی همواره در صحنه هستند و هیچ چیز آنها را سست نکرده است.

معاون پارلمانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه هیچ خط قرمز و معامله ای در ارتباط با امنیت کشور برای ما پذیرفته نیست، گفت: در واقع آنچه که برای ما مهم است تفکر و فرهنگ بسیجی است که این ضامن بقای جمهوری اسلامی و حفظ نظام است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: چه شده است برخی از افراد می خواهند پیام روشن و الهی امام راحل (ره) را کنار بگذارند آن روز که ما هیچ نداشتیم امام(ره) فرمودند که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و امروز که به واسطه خون شهدا و حضور شما بسیجیان عزتمند و قدرتمند هستیم نیز امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

سردار طلایی نیک با بیان اینکه به گفته امام(ره) باید بر اساس تکلیف عمل کرد و امروز تکلیف همه ما مقابله با ظلم و ستم است، تصریح کرد: در شرایط کنونی برای دفاع از اسلام به عنوان یک تکلیف وارد صحنه می شویم و با ندای رهبری و امام راحل و توجه به وصیت نامه شهدا به تکلیف خود عمل می کنیم.

وی اظهار داشت: نباید ارزشهای انقلاب قربانی شود همه ما محکم و با اراده پای سخنان رهبری ایستاده ایم و به فرموده معمار کبیر انقلاب همه قدرت ها و ابر قدرت ها بدانند ما تا آخرین نفر، آخرین منزل و آخرین قطره خون برای اعتلای کلمه الله محکم ایستاده ایم.

معاون پارلمانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه دشمنان همه توان خود را برای از بین بردن اسلام و دین بکار برده اند، ادامه داد: دشمنان داخلی و خارجی بدانند خون شهدا، امام و رهبری در رگ های ما جاری است و ما اجازه نمی دهیم شرایط به گونه ای شود که سر تعظیم در برابر هر دشمنی خم کنیم، دشمن، دشمن است، دشمنان همه توان خود را برای از بین بردن اسلام و دین به کار برده اند، در گذشته با جنگ سخت به نتیجه نرسیده و امروز با قدرت با ابزار نرم در تلاش شبانه روزی هستند.

وی گفت: امریکا به گفته امام خمینی (ره) شیطان بزرگ است، ما باید در سخنان و جملات امام مطالعه داشته باشیم، مردم ایران هیچ گاه زیر بار ذلت نخواهند رفت و تکلیف ما این است که در شرایط کنونی دوست و دشمن را به خوبی بشناسیم.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) ملتها را با حقیقت اسلام ناب آشنا کرد،افزود: رهبر کبیر انقلاب اسلامی مسلمانان جهان را با رهنمودهای روشنگرانه به میدان عمل آورد و ایران را به الگوی انقلاب اسلامی و استکبارستیزی در جهان تبدیل کرد و ما امروز این دستاورد بزرگ را از دست نخواهیم داد و در جهت رشد آن حرکت می کنیم.

معاون پارلمانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تصریح کرد: امروز پرچم انقلاب اسلامی در کشورهای بسیاری از جمله سوریه، لبنان، عراق و یمن به اهتزاز درآمده است و این بیانگر آن است که حرکت عزتمندانه ملت شجاع ایران برای راندن استکبار از سرزمین خود، درسی برای کشورهای آزادی طلب منطقه شده است و ما اعلام خواهیم کرد که تا سقوط کامل رژیم کودک کش صهیونیستی راه استکبار ستیزی خود را ادامه خواهیم داد.

سردار طلائی با اشاره به روح شیطانی و مستکبر آمریکا، بیان کرد: مردم ما بیدارند و میدانند ماهیت آمریکا چیست و از تمامی ظرفیت و توانمندی و ثروت و دارایی کشور خود در برابر مستکبران دفاع خواهند کرد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر