شهرستان بهار

​تطابق 100 درصدی نتیجه انتخابات شورای شهر بهار با ده نفر اول نظرسنجی سایت نشاط شهر

شناسه خبر: ۶۸۵۳
​تطابق 100 درصدی نتیجه انتخابات شورای شهر بهار با ده نفر اول نظرسنجی سایت نشاط شهر

ایجاد نظرسنجی اینترنتی یکی از روش های پیش بینی نتایج انتخابات می باشد. بر این اساس بر آن شدیم که همچون دوره های قبل نظرسنجی اینترنتی هم در سایت و هم در کانال نشاط شهر ایجاد کنیم و دو روز قبل از روز انتخابات نتایج این نظرسنجیها در سایت و کانال نشاط شهر منتشر شد.

به گزارش نشاط شهر ، صبح امروز نتایج پنجمین دوره انتخابات شورای شهر بهار اعلام شد و بر این اساس آقایان یدالله ادیب، حسین فیض الهی، علی عطایی، سعید غفاری و حمیدرضا شیری به عنوان اعضای شورای پنجم انتخاب شدند.

با توجه به اینکه تعداد معدودی از افراد به خصوص قشر جوان دسترسی به اینترنت دارند ، نتایج نظرسنجی با احتساب این خطا با اعلام 12 نفر برتر در نظرسنجی سایت و 11 نفر برتر در نظرسنجی کانال و 8 فرد مشترک در نظرسنجی ها را به صورت جدول ارائه کردیم و این نظر سنجی نشان می داد که افراد منتخب مردم از بین 12 نفر برتر در نظر سنجی سایت و یا 11 نفر برتر در نظرسنجی کانال یا از بین 8 نفر برتر در هر دو نظرسنجی باشند.

با اعلام اسامی منتخبین شورای شهر بهار و مطابقت آن با نتایج نظرسنجی مشخص است که نتیجه واقعی 100 درصد در بین ده نفر اول نظرسنجی سایت بوده و 11 نفر برتر نظرسنجی تلگرامی تطابق 80 درصدی با آرای واقعی داشته و از 5 نفر منتخب شورای شهر 4 نفرشان به طور مشترک در نظرسنجی سایت و کانال جزء نفرات برتر بوده اند.

این تحلیل ها نشان از صحت بالای نظرسنجی ها داشته و خط بطلانی بر نظرات بی پایه و اساس برخی افراد است. خوشحالیم که به عنوان تنها رسانه بی طرف شهرستان بهار موفق به ارائه یک نظرسنجی با کمترین خطا شده ایم.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر