شهرستان بهار

خدمات رسانی جایگاه های سوخت در بهار باید مستمر باشد

شناسه خبر: ۷
خدمات رسانی جایگاه های سوخت در بهار باید مستمر باشد

 بهار- پایگاه خبری نشاط شهر:  معاون فرماندار شهرستان بهار گفت: خدمات رسانی جایگاه های سوخت در این شهرستان باید مستمر باشد. به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر سلطانی راد ظهر دوشنبه در کارگ

 بهار- پایگاه خبری نشاط شهر:  معاون فرماندار شهرستان بهار گفت: خدمات رسانی جایگاه های سوخت در این شهرستان باید مستمر باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر سلطانی راد ظهر دوشنبه در کارگروه سوخت شهرستان بهار با اشاره به این مطلب عنوان داشت: شهرستان بهار دارای پنج جایگاه سوخت است که از این حیث وضعیت مناسبی دارد.

سلطانی افزود: برای خدمات رسانی مناسب و به موقع به مراجعه کنندگان باید نسبت به تعویض قطعات فرسوده موجود در جایگاه ها، قطعی احتمالی برق و گاز به خصوص در فصل جاری به علت حضور مسافران و گردشگران و مشکلات دیگر اقدامات مورد نیاز را انجام داد.

۲۵۰۰ حلقه چاه در شهرستان بهار حفر شده است

وی با اشاره به اینکه دو هزار و ۵۰۰ حلقه چاه در شهرستان بهار حفر شده و در حال استفاده است، عنوان داشت: ۵۰۰ حلقه از این چاه ها مجوز حفر نداشته و در حال حاضر به صورت غیر مجاز مورد بهره برداری قرار می گیرند.

سلطانی همچنین با اشاره به مشکل تهیه سوخت چاه های غیر مجاز موجود در شهرستان اظهار داشت: تامین سوخت چاه های مجاز هیچ مشکلی ندارد.

وی در پایان سخنانش گفت: چاه های غیر مجازی که در سطح شهرستان بهار در حال بهره برداری هستند، طبق قانون یک چهارم دبی موجود چاه های خود سوخت دریافت می کنند، بنابراین جای هیچ گونه اعتراضی از طرف صاحبان این چاه ها وجود ندارد./مهر

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر