شهرستان بهار

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهار گفت :

تراکتور های پلاک گذاری شده سوخت هدفمند دریافت می کنند

شناسه خبر: ۷۳۳۱
 تراکتور های پلاک گذاری شده سوخت هدفمند دریافت می کنند

​مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهار از پلاک گذاری 35 درصد از ماشین آلات کشا.رزی در شهرستان خبر داد و هدف از آن را شناسایی و تحویل سوخت هدفمند به ماشین آلات کشاورزی بیان کرد.

به گزارش نشاط شهر مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار ما از پلاک گذاری 35 درصد از تراکتورهای شهرستان بهار خبر داد و گفت: تعداد دو هزار و 400 تراکتور در شهرستان بهار وجود دارد که 850 مورد معادل 35 درصد در مرحله نخست پلاک گذاری شده اند و در مرحله دوم تعداد 600 دستگاه پلاک گذاری خواهد شد.

هوشنگ کرمی ادامه داد: از سال 93 مرحله اول پلاک گذاری آغاز شده که در مرحله نخست تراکتورهای مدل 81 پلاک گذاری شدند که این کار با هماهنگی راهنمایی و رانندگی و جهاد کشاورزی انجام شد.

وی ادامه داد: در مرحله دوم پلاک گذاری تراکتورهای مدل 71 به بعد در دستور کار قرار دارد و کار اطلاع رسانی و انتخاب شرکت و تشکیل پرونده این دستگاه ها در حال انجام است.

کرمی هدف از پلاک گذاری ماشین آلات کشاورزی را ارائه سوخت به آنها مطرح کرد و گفت: تراکتورهای پیش از سال 71 در سامانه ثبت نام کرده اند و سوخت دریافت می کنند که با پلاک گذاری این ماشین آلات شناسایی شده و به صورت هدفمند به آنها سوخت تحویل داده می شود.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهار همچنین به وجود تراکتورهای قدیمی اشاره کرد و گفت: حدودا تعداد 900 دستگاه تراکتور قدیمی در طرح تعویض در شهرستان قرار خواهند گرفت و دارندگان این دستگاه ها برای دریافت تسهیلات در زمینه نوسازی ماشین آلات کشاورزی می توانند مراجعه کنند و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر