شهرستان بهار

مديرعامل شركت آب و فاضلاب استان همدان خبر داد اختصاص 15 میلیارد تومان براي پروژه جمع‌آوری فاضلاب شهر صالح‌آباد

شناسه خبر: ۷۵۴۲
مديرعامل شركت آب و فاضلاب استان همدان خبر داد اختصاص 15 میلیارد تومان براي پروژه جمع‌آوری فاضلاب شهر صالح‌آباد

مديرعامل شركت آب و فاضلاب استان همدان از اختصاص 15 میلیارد تومان براي پروژه جمع‌آوری فاضلاب شهر صالح‌آباد خبر داد.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، سید هادی حسینیبیدار امشب در آیین کلنگزنی اجرای شبکه جمعآوری فاضلاب شهر صالحآباد اظهار کرد: پروژه جمعآوری فاضلاب صالحآباد پروژه با ارزشی است که اجرایی شدن آن ۱۵ میلیارد تومان هزینه نیاز دارد.

وی با بیان اینکه تصفیهخانه صالحآباد در شهر نیست و به همدان منتقل میشود، گفت: با توجه به اینکه با انتقال فاصلاب این شهر به همدان، شبکه جمعآوری زودتر به نتیجه میرسد، بر این اساس شبکه فاضلاب صالحآباد اینگونه اجرایی شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان با اشاره به اینکه ۹.۵ کیلومتر از این شبکه تاکنون اجرا شده است، بیان کرد: ۳.۵ میلیارد تومان تاکنون هزینه شده و باقی مانده طرح ۲ کیلومتر است که با کمک شهردار و شورا اجرایی خواهد شد، که قرارداد آن نیز منعقد شده است.

*اجرای 2.5 کیلومتر از شبکه فاضلاب صالحآباد

وی با بیان اینکه پروژه شبکه داخلی شهر صالحآباد نیز ۲.۵ کیلومتر و فاز نخست آن اجرایی شده است، گفت: هیچ شهری همچون صالحآباد از اجرای طرح استقبال نکرد ما مسئولان و مردم این شهر تلاش کردند پروژه زودتر به اتمام برسد.

حسینیبیدار با تأکید بر اینکه قول میدهیم ۲.۵ کیلومتر باقی مانده طرح بعد از عید نوروز اجرایی شود، بیان کرد: انشعابات فاضلاب نیز نصب میشود و فاضلاب به تصفیهخانه انتقال مییابد و پس از بازچرخانی در اختیار نیروگاه و صنعت قرار میگیرد.

وی با بیان اینکه این پروژه با تلاش همکاران برای نخستین بار در وزارت نیرو اتفاق افتاد، گفت: شورا، شهرداری و مردم نیز کمک کردند که این پروژه انجام شود.

*۵۰۰ درصد جمعیت استان همدان زیر پوشش فاضلاب قرار گرفتند

مدیرعامل شرکت و فاضلاب همدان خاطرنشان کرد: امیدواریم در کمترین فرصت و طی دو سال بتوانیم این پروژه را انجام دهیم اما اگر اعتبارات به سرعت تزریق یابد میتوان به کار سرعت داد.

وی یادآور شد: در استان همدان افتخار داریم ۵۰۰ درصد جمعیت زیرپوشش فاضلاب را در دولت تدبیر و امید افزایش دهیم که باید این میزان افزایش یابد.

حسینیبیدار بیان کرد: در کبودراهنگ امسال پروژه فاضلاب تمام میشود و امیدواریم گامهای بیشتری برداشته و بتوانیم در لالجین نیز چنین پروژههایی اجرا شود.

انتهای پیام

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر