شهرستان بهار

​در هفته بسیج انجام می شود :

برپایی میز خدمت در مساجد سطح شهرستان بهار

شناسه خبر: ۸۱۵۷
 برپایی میز خدمت در مساجد سطح شهرستان بهار

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان بهار از برپایی میز خدمت در برخی مساجد شهرستان بهار به مناسبت هفته بسیج و پاسخگویی مسئولین به مردم در این مساجد خبر داد.

به گزارش نشاط شهر، فرمانده سپاه ناحیه بهار در جمع خبرنگاران شهرستان بهار از برگزاری 70 عنوان برنامه در هفته بسیج در سطح شهرستان خبر داد.
سید جواد حسینی با تبریک هفته بسیج ، بسیج را یادگار امام راحل برای نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست که در عرصه های مختلف از ابتدای انقلاب تاکنون تاثیرگذار بوده است.
فرمانده سپاه ناحیه بهار مهمترین برنامه بسیج در سال 97 را خدمت رسانی به مردم به خصوص محرومین در قالب اردوهای جهادی عنوان کرد و گفت: در هفته بسیج در قالب 40 گروه جهادی در سطح شهرستان و در نقاط محروم و حاشیه شهرها و روستاها حاضر خواهیم شد و به مردم این مناطق خدمت رسانی خواهیم کرد.
وی همچنین گفت: در طول 6 روز از هفته بسیج هر روز میز خدمت در مساجد خواهیم داشت و با هماهنگی که با فرمانداری داشته ایم مسئولین برخی ادارات در مساجد روستاها و نقاط مختلف شهر حاضر خواهند شد و به مردم پاسخگو خواهند بود.
حسینی یکی از اهداف برنامه های هفته بسیج را فعال کردن مساجد بیان کرد و گفت: سعی ما این بود که برنامه ها مسجد محور باشد و حتی اردهای جهادی را نیز از مساجد شروع کرده و گشت ها از مساجد شروع خواهد شد.
حسینی، دیدار نخبگان بسیجی با امام جمعه و مسئولین شهرستان، ویزیت رایگان و اعزام تیم پزشکی به مناطق محروم، دیدار با خانوده شهدا و عطرافشانی مزار شهدا و برگزاری کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه های شهرستان را از دیگر برنامه های هفته بسیج برشمرد.
وی همچنین از برگزاری همایش اصناف و ادارات با حضور سخنرانان کشوری ، برپایی میقات صالحین در روز جمعه و حضور در نماز جمعه و برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی خبر داد و مهمترین برنامه این هفته را همایش حماسی حضور هزار و 500 نفری بسیجیان در روز 5 آذر ماه در مصلای امام شهرستان عنوان کرد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر