شهرستان بهار

کمک 6 میلیارد تومانی خیران همدانی به مراکز نیکوکاری

شناسه خبر: ۸۴۸۳
کمک 6 میلیارد تومانی خیران همدانی به مراکز نیکوکاری

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان گفت: سال گذشته خیران همدان 6 میلیارد و 200 میلیون تومان به مراکز نیکوکاری در زمینه جهیزیه درمان و کمک‌معیشت نیازمندان کمک کردند.

به گزارش نشاط شهر، جمشید محمدی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه با راهاندازی مراکز نیکوکاری در سطح استان شاهد رفع مشکلات خانوادههای بیبضاعت از طریق خیران همان محل و منطقه هستیم اظهار کرد: در حال حاضر 35 مرکز نیکوکاری با کمیته امداد استان همکاری دارند.

وی افزود: این مراکز نیکوکاری برای رفع مشکلات نیازمندان در بخشهای کمک معیشت جهیزیه مسکن و درمان فعال هستند.

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد همدان با اشاره به اینکه وجود مراکز نیکوکاری در محله و مساجد موجب آگاهی از فرآیند کمکهای مردمی میشود ادامه داد: در همدان مراکز نیکوکاری مسجد مدرس، مسجد میرزاتقی، مسجد حضرت ابوالفضل(ع) شهرستان بهار، مسجد جورقان و مسجد ازندریان فعال هستند.

وی گفت: سال گذشته خیران همدان 6 میلیارد و 200 میلیون تومان به مراکز نیکوکاری در زمینه جهیزیه درمان و کمکمعیشت نیازمندان کمک کردند.

وی با بیان اینکه مراکز نیکوکاری همدان از سال 92 شروع به فعالیت کردند خاطرنشان کرد: در سال 95 مراکز نیکوکاری 4 میلیارد و 300 میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند.

محمدی توانمندسازی محرومان، کاهش فقر در جامعه و شناسایی نیازمندان واقعی محله و ارائه خدمت به آنها در محل سکونت را از اهداف راهاندازی مراکز نیکوکاری دانست و افزود: قصد داریم با استفاده از شیوههای نوین الکترونیکی و افزایش مراکز نیکوکاری در استان سطح همیاری و همکاری مردم را افزایش دهیم تا خدمات باکیفیتتری به اقشار آسیبپذیر ارائه شود.

انتهای پیام

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر