شهرستان بهار

فرمانده انتظامی بهار عنوان کرد :

کاهش ۱۴ درصدی سرقت در شهرستان بهار

شناسه خبر: ۸۴۹۴
 کاهش ۱۴ درصدی سرقت در شهرستان بهار

فرمانده انتظامی شهرستان بهار از کاهش ۱۴ درصدی انواع سرقت و افزایش ۱۱۴ درصدی کشفیات مواد مخدر در فروردین ماه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل در این شهرستان خبر داد.

به گزارش نشاط شهر، سرهنگ بزرگعلی نوری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: امسال در راستای ارتقا امنیت اجتماعی در سطح شهرستان بهار مأموریتهای مختلفی توسط کارکنان انتظامی انجام شد.

وی افزود: در نتیجه اجرای این مأموریتها در فروردین ماه، موفق به دستگیری تعدادی سارق شدهایم که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

وی از کاهش ۱۴ درصدی سرقت در شهرستان خبر داد و گفت: در بحث کشف اموال مسروقه و انواع سرقتها در این مدت ۳۸ درصد افزایش در مقایسه با مدت مشابه ثبت شد. است

سرهنگ نوری یادآور شد: طرح برخورد با توزیع کنندگان، خرده فروشان و معتادان مواد مخدر و کنترل محورهای مواصلاتی نیز در دستور کار بود که در فروردین ماه سال جاری کشفیات مواد مخدر ۱۱۴ درصد افزایش داشته و در این رابطه آمار دستگیر شدگان نیز ۱۷ درصد افزایش دارد.

وی افزود: ارتقا فرهنگ ترافیکی و توجه و هوشیاری رانندگان و همکاری شهروندان آمار تصادفات فوتی درون شهری در شهرستان بهار را صفر رسانده است.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار با ارزیابی مثبت از بازخورد مأموریتهای پلیس و قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس عنوان کرد: اجرای طرحهای ارتقا امنیت اجتماعی از اهداف جدی و در دستور کار مستمر پلیس است و شهروندان هم میتوانند در صورت مشاهده و برخورد با هر گونه موارد مشکوک، مراتب را به مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر