شهرستان بهار

واژگونی پژو جان دختر پنج ساله را گرفت

شناسه خبر: ۸۷۶۶
واژگونی پژو جان دختر پنج ساله را گرفت

رئیس پلیس راه استان همدان گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ در جاده کرمانشاه - همدان یک کشته و سه مجروح بر جا گذاشت.

به گزارش نشاط شهر، سرهنگ رضا عزیزی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: این سانحه فوتی ساعت ۹ صبح امروز در نزدیکی روستای آب باریک شهر بهار به علت خستگی و خواب آلودگی راننده رخ داده است.

وی افزود: خستگی و خواب آلودگی راننده منجر به خروج وسیله نقلیه از مسیر اصلی و واژگونی این خودرو شد که در این سانحه دختر پنج ساله به بیرون از خودرو پرتاب شده و جان خود را از دست داد و سه تن دیگر مصدوم شدند.

رئیس پلیس راه استان همدان بیان کرد: بستن کمربند ایمنی برای کودکان زیر ۱۲ سال ممکن نیست بنابراین مجهز کردن خودرو به صندلی کودک توصیه می شود و این کودک پنج ساله نیز به علت نبستن کمر بند ایمنی از شیشه خودرو به بیرون پرت شده است.

سرهنگ عزیزی اظهار داشت: ۷۸ فقره تصادف فوتی چهار ماهه سالجاری رخ داده که منجر به مرگ ۱۰۳ تن شده است و طبق بررسی های صورت گرفته ۷۰ درصد سوانح فوتی مربوط به سواری بوده است.

وی با بیان اینکه علت ۴۱ درصد سوانح برون شهری همدان بی توجهی به جلو افزود: ۶۰ درصد سوانح رانندگی برون شهری در جاده های اصلی، ۲۳ درصد در راه های فرعی و ۱۷ درصد در راه های روستایی رخ داده است.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر