شهرستان بهار

سردار طلایی نیک؛ معاون حقوقی و پارلمانی وزارت دفاع :

داخل جمهوری اسلامی ایران کسی طرفدار مذاکره با آمریکا نیست

شناسه خبر: ۸۸۴۹
 داخل جمهوری اسلامی ایران کسی طرفدار مذاکره با آمریکا نیست

معاون حقوقی و پارلمانی وزارت دفاع گفت: امروزه در داخل جمهوری اسلامی ایران کسی طرفدار مذاکره با آمریکا نیست؛ چرا که می‌دانند این دشمن و ترامپ قابل اعتماد نیستند.

به گزارش نشاط شهر، سردار رضا طلایینیک معاون حقوقی و پارلمانی وزارت دفاع در گفتوگو با ایسنا، اظهار کرد: مجموعه ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران، قوای سه گانه و همچنین نیروهای مسلح تحت هدایت های فرماندهی معظم کل قوا، امروز در شرایطی هستند که دشمن را منفعل کرده اند، اتفاقاتی که در این یک یا دو ماه اخیر افتاده و ابتکار عمل و خلاقیت دفاعی و سیاسی جمهوری اسلامی ایران، یک واکنش فعالی بود به اینکه دشمن نمیتواند در مقابل این ملت و در مقابل این نظام همچون گذشته تعرضی را داشته باشد و بخواهد با نفوذ خود بر این سرزمین تسلط پیدا کند.

وی ادامه داد: ابتکار عملی که در شکار پهپاد پیشرفته و جاسوسی انجام شد، اقتداری که در برابر تعرض به نفتکش حامل نفت جمهوری اسلامی ایران صورت گرفت و دفع تجاوزی که قاطعانه انجام شد، معادلات و محاسبات دشمن را به هم زد.

معاون پارلمانی و حقوقی وزارت دفاع افزود: امروزه در داخل جمهوری اسلامی ایران کسی طرفدار مذاکره با آمریکا نیست؛ چرا که میدانند این دشمن و ترامپ قابلیت اعتماد ندارند و تا زمانی که توبه نکنند هیچ گونه مذاکره ای با ترامپ انجام نخواهد شد.

سردار طلایی نیک خاطرنشان کرد: خوشبختانه ملت ما همانند گذشته به ماهیت پلید منافقانه ترامپ و دولت آمریکا پی بردهاند و واکنش فعال جمهوری اسلامی ایران راهبردی است که پاسخ مطلوب گرفته شده و دشمن منفعل شده است.

انتهای پیام

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر