شهرستان بهار

ما به اروپایی ها اعتماد نداریم

شناسه خبر: ۸۸۶۵
 ما به اروپایی ها اعتماد نداریم

نماز جمعه این هفته به امامت حجت الاسلام محمد علی ارزنده برگزار شد.

به گزارش نشاط شهر، حجت الاسلام محمد علی ارزنده، امام جمعه بهار در خطبه های نماز جمعه واقعه عاشورا را درس ایستادگی در برابر تحریم در حد تحریم آب بیان کرد وگفت: اگر ما بگوییم حضرت اباعبدالله الحسین ع قیامش نوعی مذاکره با دشمنان اسلام بود در حق ایشان جفا کرده ایم؛ چرا که در این صورت به جنگ و شهادت ختم نمی شد.

وی ادامه داد: امام حسین در شب قبل از عاشورا با اصحاب خود اتمام حجت کرد و به آنها فرصت داد که از ایشان جدا شوند.

حجت الاسلام ارزنده در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)در خصوص آداب عزاداری گفت: مداح ها بدانند چه می خوانند و مطلبی که بیان می شود منبع داشته باشد.

وی با اشاره به الگوبرداری برخی مداحان از بعضی آهنگ ها گفت: نباید خلوص عزاداری و مداحی ها با تقلید و الگوبرداری از بعضی اهنگ ها از بین برود، چرا که مداحی و مضمون آن باید انسان ساز باشد.

امام جمعه بهار گفت: در صورت ذبح گوسفندان در کنار خیابان هماهنگ کنید که زودتر {خون قربانی} نجاست آن برطرف شود تا زیر پای سینه زن ها و عزاداران نجس نشود چرا که این دستجات عزاداری به مساجد ختم می شود و باعث نجاست مساجد می شود.

وی با اشاره به مهلت ۶۰ روزه ایران به اروپا گفت: مقام معظم رهبری سال گذشته فرمودند که ما به اینها اعتماد نداریم، قطعا در شصت روز آینده هم هیچ اتفاقی نمی افتد.

امام جمعه شهرستان بهار گفت: در این شرایط بهترین عمل این است که انرژی هسته ای را از حالت مطالعاتی به فاز صنعتی و تولید ببرند تا ببینند که دشمن چگونه سر تعظیم در برابر ایران فرود می آورد.

وی با اشاره به عملکرد رییس قوه قضاییه در برخورد با مفاسد اقتصادی گفت: من به عنوان یک طلبه کوچک به نمایندگی از همه مردم شهرستان بهار به همراه این مردم اعلام می کنیم که بدانید با تمام وجود از حرکتی که آغاز کردید حمایت می کنیم./ک

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر