شهرستان بهار

امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اسلامی نهادینه شود

شناسه خبر: ۸۸۶۶
امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اسلامی نهادینه شود

امام جمعه بهار گفت: امام حسین (ع) برای احیای نماز و امر به معروف و نهی از منکر قیام کرد که باید این فریضه در جامعه اسلامی نهادینه و عملیاتی شود.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدعلی ارزنده ظهر جمعه در خطبههای نمازجمعه بهار گفت: امام حسین (ع) برای احیای نماز و امر به معروف و نهی از منکر قیام کرد که باید در جامعه اسلامی این مهم نهادینه و عملیاتی شود.

حجت الاسلام ارزنده همچنین عنوان کرد: با خروج آمریکا از برجام مسئولان سیاسی کشور مهلت دیگری به اروپاییان اما باید در این مسیر هوشمندانه برخورد شود چرا که با استکبار هیچ وقت از درب مذاکره نباید وارد شد.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال زمین زدن ایران است، گفت: نباید هیچ گاه فریب لبخند دشمن را خورد و باید هر قدمی که برداشته میشود با تضمین باشد زیرا روشن است که آمریکا به تعهدات پایبند نخواهد بود.

امام جمعه بهار اضافه کرد: در ۶۰ روز گام سوم هم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد و بهترین عمل برای مسئولان این است که از مرحله آزمایشی انرژی هستهای وارد فاز صنعتی و تولید اورانیوم شوند تا دشمن را به زانو در آورند.

حجت الاسلام ارزنده همچنین با بیان اینکه رئیس جدید قوه قضائیه برای مبارزه با فساد در هر رده و هر لباس وارد شده است، گفت: در این کشور فردی ۱۲ هزار میلیارد تومان وام صفر درصد بدون وثیقه گرفته که باید به بیت المال برگردد و با تمام وجود از رئیس قوه قضائیه حمایت خواهیم کرد چرا که مطالبه اصلی مردم نیز همین اقدامات است.

امام جمعه بهار بااشاره به اینکه امروز پرچم متبرک اباعبدالله (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) وارد شهرستان بهار شد، گفت: این حرکات پیام دارد و پیام این حرکت زیر بیرق امام حسین (ع) بودن است و اینکه با تمام وجود از ولایت تبعیت کنیم.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر