شهرستان بهار

امام جمعه بهار :

برخی با ایجاد رعب می خواهند مانع پیاده روی عظیم اربعین شوند

شناسه خبر: ۸۹۳۴
 برخی با ایجاد رعب می خواهند مانع پیاده روی عظیم اربعین شوند

مقاومت حزب الله به خوبی توانسته در منطقه عمل کند. اتفاقاتی هم که در عراق رخ داده به این دلیل است که می خواهند با ایجاد رعب و وحشت مانع از حضور شیعیان در پیاده روی عظیم اربعین شوند.

به گزارش نشاط شهر، حجت الاسلام محمدعلی ارزنده، امام جمعه شهر بهار در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر بهار با اشاره به ولایت پذیری یاران امام حسین گفت: افرادی که سخن اباعبدالله الحسین را شنیدند زیاد بودند اما حب دنیا نگذاشت که ایشان را یاری کنند و در آخر مشخص شد که چه کسانی ولایت پذیر بودند.

وی با مقایسه صلح امام حسن و جنگ امام حسین (ع) گفت: در هر زمانی به یک گونه باید عمل کرد، صلح امام حسن با شرایط زمانه اتفاق افتاد و جنگ امام حسین نیز با توجه به شرایط زمانه، پس این دو باهم قابل مقایسه نیست. چه بسا که اگر خون امام حسین ریخته نمیشد اسلام زنده نمی ماند.

وی با اشاره به اتفاقات اخیر در عراق گفت: مقاومت حزب الله به خوبی توانسته در منطقه عمل کند. اتفاقاتی هم که در عراق رخ داده به این دلیل است که می خواهند با ایجاد رعب و وحشت مانع از حضور شیعیان در پیاده روی عظیم اربعین شوند.

امام جمعه بهار با تاکید بر حضور در پیاده روی اربعین گفت: همه باید به هر نحوی که می توانند برای حضور در اربعین کمک کنند و حتی به افرادی که وسع حضور در این حرکت عظیم را ندارند مدد رساند.

حجت الاسلام ارزنده با گرامیداشت یاد شهدای نیروی انتظامی گفت: اگر نیروی انتظامی نمی توانست امنیت و آرامش را در کشور برقرار کند، مدافعان حرم نیز نمی توانستند از مرزهای کشور محافظت کنند و ایشان با تقدیم ۱۳ هزار شهید وفاداری خود را به نظام نشان داده اند. / ک

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر